do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Profesjonalne dwuścienne systemy kominowe ze sklepu hojero.pl

 

Oferujemy wysokiej jakości dwuścienne systemy kominowe serii KOMIN-MAX Turbo II. Ich zastosowanie to przede wszystkim budowa systemów powietrzno-spalinowych z zamkniętą komorą spalania. To popularne w Polsce metoda ogrzewania. Dzięki produktom ze sklepu internetowego horejo.pl w łatwy sposób zbudujesz wydajną i wytrzymałą instalację.

Kotły z zamkniętą komorą spalania oraz kotły kondensacyjne potrzebują komina, który będzie spełniał dwie funkcje naraz. Po pierwsze, musi odprowadzać na zewnątrz spaliny z urządzenia grzewczego, a po drugie ma dostarczać świeże powietrze w systemie współosiowym, konieczne do podtrzymania płomienia.

Elementy do budowy kominów ze sklepu hojero.pl zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonano je ze stali kwasoodpornej, a wypróbowana konstrukcja jest bezpieczna i może służyć przez całe lata.

 

Różne elementy do budowy kominów systemowych

W ofercie hojero.pl umieściliśmy różne elementy, które można ze sobą łączyć w celu stworzenia wydajnego i spójnego systemu kominowego. Poniżej omawiamy podstawowe zastosowania produktów z naszej strony. 

  • Odskraplacze, dostępne w różnych rozmiarach. Ich zadaniem jest odprowadzanie kondensatu z wnętrza instalacji
  • Kolanka do tworzenia zakrętów oraz kominów dostosowanych do warunków zabudowy. Nasze kolana łamią się pod różnymi kątami: 15, 30, 45 oraz 90 stopni. Dzięki temu z łatwością zmontujesz system, który spełni Twoje oczekiwania
  • Kolanka z odskraplaczem 90 stopni, które łączą w sobie zalety dwóch powyższych produktów 
  • Kolanko z podstawą oraz obejmu ścienne, służące do mocowania systemów powietrzno-spalinowego. Dostosowane są dla kotła z zamkniętą komorą spalania
  • Okapnik (maskownica). Dzięki tym elementom zabezpieczysz lub zamaskujesz otwór w systemie Turbo.
  • Reduktory i rozdzielacze, pozwalające na modyfikację instalacji i dostosowanie jej do posiadanego modeli kotła
  • Rury o różnych długościach
  • Zakończenia boczne i górne z daszkami
  • Zaślepki do zamykania otworów rewizyjnych

 

Z nami zbudujesz wydajny system powietrzno-spalinowy

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia wydajnego systemu powietrzno-spalinowego. Polecane przez nas elementy zostały zaprojektowane dla kominów kotłów kondensacyjnych i z zamkniętą komorą spalania typu Turbo II. Ponieważ stawiamy na bezpieczeństwo, nasze produkty posiadają silikonowe uszczelki. Dzięki nim w całym układzie utrzymywane jest odpowiednie nadciśnienie i nie dochodzi do wycieku kondensatu. Dzięki odpowiedniemu zmontowaniu systemu kominów oraz prawidłowej instalacji, piec z hermetycznie zamkniętą komorą spalania staje się wydajnym i bezpiecznym kotłem.

 

Dzięki hojero.pl ogrzewanie staje się prostsze

Nasza firma oferuje najlepsze na rynku rozwiązania dla kominów powietrzno-spalinowych, a także nagrzewnic i pomp ciepła. Z hojero.pl każdy remont, modernizacja lub budowa stają się prostsze. Dzięki wysokiej jakości materiałów i komponentów, stale powiększa się nasze grono zadowolonych klientów. Już dziś zapoznaj się z całą ofertą i wybierz rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl