do kasy suma: 0,00 zł

Urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń zostały stworzone po to, aby eliminować z powietrza czynniki zakaźne, które przenosimy drogą kropelkową, dodatkowo zabezpieczając daną strefę przed nowymi wirusami, grzybami i wszelkiego rodzaju bakteriami.

 

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na usuwanie z pomieszczeń wirusów, grzybów i bakterii jest zastosowanie światła ultrafioletowego UV-C. Lampy z zastosowaniem światła UV-C potrafią zniszczyć DNA lub RNA wielu mikroorganizmów, które zostaną nimi naświetlone. Krótkie fale emitowane przez lampy trafiają na drobnoustroje znajdujące się w powietrzu zakłócając ich aktywność. Takim sposobem zapobiegają również mnożeniu się innych wirusów i grzybów.

 

Szczególny nacisk na higienie pomieszczeń kładzie się w placówkach medycznych, gabinetach stomatologicznych i w innych miejscach do których mogą uczęszczać osoby przenoszące wszelkiego rodzaju mikroby. Światło UV to opłacalna, bardzo skuteczna i przyjazna dla środowiska metoda walki z wirusami. Przy korzystaniu z powyższej metody trzeba zachować należytą ostrożność. Nie każde z urządzeń można wykorzystywać w miejscach, gdzie aktualnie przebywają ludzie, zwierzęta a nawet rośliny. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroka ofertę produktów w których zastosowana jest technologia UV

 

Posiadamy lampy bakteriobójcze, o różnej sile, przeznaczone do dezynfekcji pomieszczeń. Dodatkowo posiadamy również lampy przeznaczone do kanałów i central wentylacyjnych, montowanych na rurach. Jedynym z produktów, którego można używać bez konieczności opuszczania pomieszczeń są lampy przepływowe. W tym wypadku światło UV jest skutecznie osłonione i nie ma możliwości wydostania się na zewnątrz.

 

Wśród produktów przeznaczonych do dbania o higienę pomieszczeń znajdziemy również wszelkiego rodzaju oczyszczacze powietrza. Ten produkt przeznaczony jest dla użytkowników prywatnych. Świetnie sprawdzi się w domach, biurach bądź innych nie za dużych pomieszczeniach. Dzięki wbudowanych filtrom oczyszcza powietrze z kurzu, sierści, dymu, włosów, a także innych substancji trujących znajdujących się w powietrzu, np. amoniaku czy nikotyny. W ofercie posiadamy oczyszczacze powietrza o różnej mocy i dodatkowych funkcjach.

 

Poza produktami przeznaczonymi do dezynfekcji pomieszczeń posiadamy dostosowane do nich akcesoria. W ofercie znajdą Państwo zestaw kółek do montażu a na nich lamp, stojaki, wymienne filtry i wiele innych. Nasze produkty stosować można w placówkach medycznych, do dezynfekcji ścian, podłóg, sal operacyjnych. W handlu, gdzie wymagana jest dezynfekcja koszyków sklepowych, przymierzalni oraz powierzchni często dotykanych przez klientów.

Dodatkowo świetne sprawdzą się do dezynfekcji wnętrz pojazdów, poczekalni dworcowych, pokoi hotelowych, sal konferencyjnych, biur, łazienek, recepcji. Będą również dobrym rozwiązaniem w placówkach szkolnych. Lampy ze światłem UV-C wykorzystać można do dezynfekcji klas, szatni, stołówek.

 

Sprawdź produkty najlepszych marek i producentów urządzeń przeznaczonych do dezynfekcji pomieszczeń!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl