Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • Cena:

Urządzenia do dezynfekcji

Znaleziono produktów: 7
Tunelowy sterylizator powietrza UVC DESI 60 PRO 60m2 108W
Tunelowy sterylizator powietrza UVC DESI 60 PRO 60m2 108W
Producent: DESI
Cena: 2 199,00 zł (netto: 1 787,80 zł )
szt.
Uchwyt sufitowy UV-C Sterilon biały
Uchwyt sufitowy UV-C Sterilon biały
Producent: Sterilon
Cena: 58,96 zł (netto: 47,93 zł )
Zestaw kółek do UV-C Sterilon Flow 144W kolor biały mat
Zestaw kółek do UV-C Sterilon Flow 144W kolor biały mat
Producent: Sterilon
Cena: 249,84 zł (netto: 203,12 zł )
Zestaw kółek do UV-C Sterilon Flow 72W kolor biały mat
Zestaw kółek do UV-C Sterilon Flow 72W kolor biały mat
Producent: Sterilon
Cena: 229,85 zł (netto: 186,87 zł )

Czystość powietrza, które wdychamy, wody, którą pijemy i powierzchni, których dotykamy na co dzień, ma duży wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Wszyscy ponosimy ryzyko zakażenia i przekazywania dalej wirusów oraz bakterii, szczególnie w zatłoczonych miejscach publicznych, takich jak biura, fabryki, sklepy, urzędy, szkoły czy środki komunikacji zbiorowej.

 

Dezynfekcja przy pomocy promieniowania UV-C

Promieniowanie UV-C jest dobrze znanym od kilkudziesięciu lat środkiem dezynfekującym powietrze, wodę oraz powierzchnie płaskie, który pomaga redukować ryzyko zakażenia. Dezynfekcja przy jego pomocy działa na wszystkie testowane przez wiele lat wirus i bakterie, w tym także różne koronawirusy. To wyraźnie pokazuje, że UVC może odegrać ważną rolę w Twojej strategii ochronnej, szczególnie w miejscach użyteczności publicznej.

 

Lampy antybakteryjne i antywirusowe UV-C

Oferujemy w sprzedaży szeroki wybór lamp antybakteryjnych i antywirusowych, wykorzystujących promieniowanie UV-C do usuwania wszelkich drobnoustrojów. Naświetlanie określonych powierzchni przy użyciu lamp pomaga zwalczyć bakterie, wirusy i grzyby, a także zniszczyć DNA i RNA mikroorganizmów. Produkty posiadają duże pole powierzchni oddziaływania, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się we wszystkich dostępnych publicznie zakładach pracy i instytucjach publicznych odwiedzanych na co dzień przez dużą liczbę osób, a także w pojazdach wykorzystywanych w transporcie zbiorowym. W zależności od temperatury, wilgotności powietrza, powierzchni oraz odległości naświetlania, przy pomocy lamp pełną dezynfekcję można wykonać w ciągu kilkunastu minut.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne lampy gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania dzięki wbudowanym czujnikom umożliwiającym pomiar natężenia wydzielanego promieniowania ultrafioletowego i jego stałą kontrolę dzięki dostępności wyniku pomiaru na cyfrowym wyświetlaczu.

 

Urządzenia antywirusowe na rury i lampy przepływowe

Posiadamy również urządzenia antywirusowe i antybakteryjne do kanałów i central wentylacyjnych na rury, przeznaczone do skutecznej dezynfekcji powietrza w kanałach przy pomocy promieniowania UV-C. Zastosowane w nich rozwiązania technologiczne w postaci nowoczesnych promienników sprawiają, że podczas pracy nie wytwarza się szkodliwy dla zdrowia człowieka ozon.

Przepływowe lampy dzięki wykorzystaniu wymuszonej cyrkulacji przy użyciu zamontowanych w ich wnętrzu promienników UV-C dezynfekują wciągnięte powietrze, a następnie wypychają je na zewnątrz już oczyszczone ze szkodliwych drobnoustrojów.

 

Nowoczesne oczyszczacze powietrza

Do sterylizacji oraz dezynfekcji powietrza stosuje się także wysokiej klasy oczyszczacze wykorzystujące promieniowanie UV, które nie tylko filtrują, ale również nawilżają powietrze w pomieszczeniu. Ich nowoczesny wygląd sprawia, że znakomicie komponują się z wyposażeniem każdego wnętrza w miejscach publicznych i mieszkaniach prywatnych. Oczyszczacze posiadają zaawansowane funkcje ułatwiające ich obsługę przy użyciu urządzeń mobilnych i sterowanie ich programami z każdego miejsca w domu

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl