do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania

Urządzenia do dezynfekcji

Znaleziono produktów: 43
Filtry HEPA H10 do oczyszczaczy powietrza Sterilon 5szt
Filtry HEPA H10 do oczyszczaczy powietrza Sterilon 5szt
Producent: Sterilon
Cena: 34,97 zł (netto: 28,43 zł )
Lampa bakteriobójcza LDP-95 dla gabinetów lekarskich i pomieszczeń socjalnych
Lampa bakteriobójcza LDP-95 dla gabinetów lekarskich i pomieszczeń socjalnych
Producent: Otech
Cena: 1 826,55 zł (netto: 1 485,00 zł )
szt.
Lampa sterylizacyjna powietrza do kanałów i central wentylacyjnych PLK-190
Lampa sterylizacyjna powietrza do kanałów i central wentylacyjnych PLK-190
Producent: Otech
Cena: 5 289,00 zł (netto: 4 300,00 zł )
szt.
Oczyszczacz powietrza Hyundai PURIFY+ 600 m3/h
Oczyszczacz powietrza Hyundai PURIFY+ 600 m3/h
Producent: Hyundai
Cena: 1 715,85 zł (netto: 1 395,00 zł )
szt.
Okulary ochronne przed światłem ultrafioletowym UV
Okulary ochronne przed światłem ultrafioletowym UV
Producent: Sterilon
Cena: 34,97 zł (netto: 28,43 zł )

Czystość powietrza, które wdychamy, wody, którą pijemy i powierzchni, których dotykamy na co dzień, ma duży wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Wszyscy ponosimy ryzyko zakażenia i przekazywania dalej wirusów oraz bakterii, szczególnie w zatłoczonych miejscach publicznych, takich jak biura, fabryki, sklepy, urzędy, szkoły czy środki komunikacji zbiorowej.

 

Dezynfekcja przy pomocy promieniowania UV-C

Promieniowanie UV-C jest dobrze znanym od kilkudziesięciu lat środkiem dezynfekującym powietrze, wodę oraz powierzchnie płaskie, który pomaga redukować ryzyko zakażenia. Dezynfekcja przy jego pomocy działa na wszystkie testowane przez wiele lat wirus i bakterie, w tym także różne koronawirusy. To wyraźnie pokazuje, że UVC może odegrać ważną rolę w Twojej strategii ochronnej, szczególnie w miejscach użyteczności publicznej.

 

Lampy antybakteryjne i antywirusowe UV-C

Oferujemy w sprzedaży szeroki wybór lamp antybakteryjnych i antywirusowych, wykorzystujących promieniowanie UV-C do usuwania wszelkich drobnoustrojów. Naświetlanie określonych powierzchni przy użyciu lamp pomaga zwalczyć bakterie, wirusy i grzyby, a także zniszczyć DNA i RNA mikroorganizmów. Produkty posiadają duże pole powierzchni oddziaływania, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się we wszystkich dostępnych publicznie zakładach pracy i instytucjach publicznych odwiedzanych na co dzień przez dużą liczbę osób, a także w pojazdach wykorzystywanych w transporcie zbiorowym. W zależności od temperatury, wilgotności powietrza, powierzchni oraz odległości naświetlania, przy pomocy lamp pełną dezynfekcję można wykonać w ciągu kilkunastu minut.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne lampy gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania dzięki wbudowanym czujnikom umożliwiającym pomiar natężenia wydzielanego promieniowania ultrafioletowego i jego stałą kontrolę dzięki dostępności wyniku pomiaru na cyfrowym wyświetlaczu.

 

Urządzenia antywirusowe na rury i lampy przepływowe

Posiadamy również urządzenia antywirusowe i antybakteryjne do kanałów i central wentylacyjnych na rury, przeznaczone do skutecznej dezynfekcji powietrza w kanałach przy pomocy promieniowania UV-C. Zastosowane w nich rozwiązania technologiczne w postaci nowoczesnych promienników sprawiają, że podczas pracy nie wytwarza się szkodliwy dla zdrowia człowieka ozon.

Przepływowe lampy dzięki wykorzystaniu wymuszonej cyrkulacji przy użyciu zamontowanych w ich wnętrzu promienników UV-C dezynfekują wciągnięte powietrze, a następnie wypychają je na zewnątrz już oczyszczone ze szkodliwych drobnoustrojów.

 

Nowoczesne oczyszczacze powietrza

Do sterylizacji oraz dezynfekcji powietrza stosuje się także wysokiej klasy oczyszczacze wykorzystujące promieniowanie UV, które nie tylko filtrują, ale również nawilżają powietrze w pomieszczeniu. Ich nowoczesny wygląd sprawia, że znakomicie komponują się z wyposażeniem każdego wnętrza w miejscach publicznych i mieszkaniach prywatnych. Oczyszczacze posiadają zaawansowane funkcje ułatwiające ich obsługę przy użyciu urządzeń mobilnych i sterowanie ich programami z każdego miejsca w domu

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium