do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • Cena:

Czyste powietrze to zdrowy organizm.

Tym właśnie mottem kierujemy się w prowadzeniu naszego sklepu. Cele, które sobie stawiamy to przede wszystkim zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów i błyskawiczna obsługa. Wszystko po to, by zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo naszym klientom. Jak pokazały badania powietrze w naszych domach, jest pełne wielu drobnoustrojów i bakterii, które niekorzystanie wpływają na działanie układu oddechowego i ogólne samopoczucie. Ponadto wiele z tych zanieczyszczeń to skutki zbyt małej wentylacji w pomieszczeniu, ale i czynników zewnętrznych. Pozostałe 30% zanieczyszczeń to drobiny kurzu, które zbierają się w zakamarkach. Szczególnie szkodliwy jest również okres jesienno-zimowy, gdy nie wpuszczamy do pomieszczeń świeżego powietrza a wysokie temperatury, sprzyjają namnażaniu wirusów.

Rozwiązaniem tych wszystkich problemów i zapewnieniem bezpieczeństwa jest zakup oczyszczacza powietrza. Są to urządzania, które poprzez szereg filtrów usuwają z powietrza zanieczyszczenia, drobinki kurzu, dym, oraz szkodliwe substancje. Dodatkowo za ich pomocą można usuwać nieprzyjemne zapachy oraz substancje trujące takie jak amoniak i nikotyna. Oprócz oczyszczania powietrza urządzenia te wyposażone są również w szereg elementów pomiarowych, dzięki czemu na bieżąco monitorują jakość powietrza w pomieszczeniu.

Kto powinien wyposażyć swój dom w takie urządzania?
Tego typu rozwiązania są przeznaczone dla każdego, kto chce mieć pewność, że oddycha świeżym powietrzem, wolnym od bakterii i drobnoustrojów. Szczególnie polecane są natomiast osobą ze skłonnościami alergicznymi oraz astmatykom. Ich układ oddechowy jest bowiem szczególnie narażony na infekcje spowodowane zanieczyszczeniami. Warto zakupić takie urządzenie również, gdy jesteśmy rodzicami i mamy małe dzieci. W takich wypadkach zachowanie czystego powietrza jest szczególnie ważne dla ich zdrowia. Taki filtr to gwarancja bezpiecznego i wolnego od pyłów i kurzu powietrza.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty? 

Naszym atutem jest profesjonalizm i gwarancja zadowolenia klienta. Działamy na rynku od lat, oferując systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne najwyższej jakości. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają atesty i certyfikaty, do których należy między innymi certyfikat CADR. Dzięki temu każdy może być pewny, że to, co kupuje to urządzenie bez kompromisów, gdzie każdy element działa bez zarzutów. Dodatkowo za realizacją zamówień klientów odpowiada szereg specjalistów i konsultantów, którzy służą radą i pomocą w każdym zakupie. Wszystko to sprawia, że jako lider w dostarczaniu sprzętu wentylacyjnego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i wyznaczamy standardy na runku. Zaufało nam tysiące klientów i mamy na dzieje, że pomożemy kolejnym setkom. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl