Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wentylatory ścienne łazienkowe 

Łazienki oraz toalety są pomieszczeniami, w których to wentylacja ma ogromne znaczenie, ponieważ właśnie tam dochodzi do nagromadzenia się największych ilości pary wodnej. Jej nadmierne ilości prowadzić mogą do rozwoju pleśni czy grzybów, a nie musimy chyba nikogo przekonywać, iż wykazują one szkodliwy wpływ na stan naszego zdrowia, działają również destrukcyjnie na konstrukcję budynków. W niewłaściwie wentylowanych pomieszczeniach wyczuwa się też nieprzyjemną woń, poza tym parują lustra i szyby, ręczniki zaś bardzo długo schną. Wiele osób w czasie budowy czy też wykańczania domu nie bierze pod uwagę takiego problemu, uważając, iż grawitacyjna wentylacja będzie odpowiednia. Nie można się bardziej mylić. Jedyną skuteczną metodą na efektywne usunięcie zużytego już powietrza oraz dopływ świeżego, będzie zamontowanie wentylatora ściennego w łazience. Niewątpliwie powinien on zostać dobrany do naszych indywidualnych potrzeb czy też kubatury pomieszczeń. W sprzedaży znajduje się tak sporo modeli, iż na pewno uda się nam dopasować właściwy, dobrany także do stylu danego wnętrza i naszych preferencji.

 

Jak dobrać właściwy wentylator do swojej łazienki?

Jedną z najważniejszych różnic w zakresie budowy wentylatorów wyciągowych będzie miara ich średnicy. Celem dobrania właściwego wentylatora do łazienki, kuchni czy też innego pomieszczenia wymagającego grawitacyjnej cyrkulacji powietrza, należy zwracać uwagę na wymiary kanałów wentylacyjnych, jakie zostały zastosowane w pomieszczeniach przeznaczenia wentylatorów. W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę wentylatorów wyciągowych. Wśród nich sporą częścią asortymentu są wentylatory mające średnicę 125 mm najlepszych na rynku producentów.

 

Wentylatory wyciągowe do łazienki - rodzaje 

Wśród wentylatorów mających średnicę 125 mm znaleźć można wentylatory mające wyłącznik czasowy, wentylatory z czujnikiem wilgotności sprawdzające się idealnie w miejscach, gdzie poziom wilgoci jest podwyższony, wentylatory z wyłącznikiem mechanicznym. Takie wentylatory sprawdzają się idealnie w pomieszczeniach takich, jak pralnie, toalety czy łazienki. Żeby zapewnić właściwe funkcjonowanie wymienionych pomieszczeń, jak również kuchni pozbawionej okien czy też innych wnętrz, gdzie dodatkowa cyrkulacja powietrza będzie niezbędna, warto brać pod uwagę standardowe wentylatory. Tego typu asortyment odznacza się cichą pracą za sprawą zastosowania łożysk tarczowych albo kulowych, dlatego nie przeszkadza nam w codziennym funkcjonowaniu. Wentylatory różnią się pomiędzy sobą także metodą montażu. Dostępne są wentylatory ścienne i mniej popularne wentylatory sufitowe. Na to, na który spośród nich się zdecydujemy wpływ, będzie mieć głównie metoda przeprowadzania kanału wentylacyjnego w wybranym przez nas pomieszczeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl