Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

Wentylatory dachowe od 801 do 900 [m3/h]

Znaleziono produktów: 3
Wentylator dachowy E220P 160mm/IS/500 850m3/h blacha ocynkowana ceglasty
Wentylator dachowy E220P 160mm/IS/500 850m3/h blacha ocynkowana ceglasty
Producent: VILPE
Cena: 2 422,13 zł (netto: 1 969,21 zł )
szt.
Wentylator dachowy E220P 160mm/IS/500 850m3/h blacha ocynkowana czarny
Wentylator dachowy E220P 160mm/IS/500 850m3/h blacha ocynkowana czarny
Producent: VILPE
Cena: 2 422,13 zł (netto: 1 969,21 zł )
szt.
Wentylator dachowy E220P 160mm/IS/500 850m3/h blacha ocynkowana szary
Wentylator dachowy E220P 160mm/IS/500 850m3/h blacha ocynkowana szary
Producent: VILPE
Cena: 2 422,13 zł (netto: 1 969,21 zł )
szt.

Wentylacja powietrza w pomieszczeniach przemysłowych jest jednym z najważniejszych elementów zachowania prawidłowego stanu obiektu. Dzięki zastosowaniu wentylatorów można przedłużyć żywotność budynków, ponieważ poprawiają cyrkulacje powietrza w pomieszczeniu, odprowadzają nadmiar wilgoci i nieświeżego powietrza. Jednym z dostępnych typów instalacji wentylacyjnych są wentylatory dachowe.

Wentylatory dachowe są jedną z najłatwiejszych metod mechanicznej wentylacji pomieszczeń. Znajdują one zastosowanie w większości typów budynków komercyjnych, między innymi w budynkach przemysłowych, jakich jak hale czy w magazyny. Potrzebne są we wszystkich miejscach, gdzie wymagana jest instalacja prawidłowo działającego systemu wentylacyjnego. Ich główną funkcją jest zwiększenie wydajności wentylacji nawiewnej (wywiewnej). Największą zaletą wentylatorów dachowych jest fakt, że są one montowane poza budynkiem, więc dodatkowe pomieszczenie na ich instalacje nie jest wymagane. Dodatkową korzyścią tego rozwiązania są niewielkie koszty oraz nakład pracy, jaki trzeba przeznaczyć na konserwacje pomieszczeń. Ich wymiana bądź konserwacja nie przerywa pracy osobom pracującym w budynku, ponieważ odbywa się na dachu. Do ich prawidłowego działania niezbędne jest przejście dachowe VILPE.

Wentylatory dachowe używane są w systemach wentylacji mechanicznej do odprowadzenia zużytego powietrza z pomieszczenia w celu utrzymania jakości powietrza na prawidłowym poziomie. Odpowiednio dobrany i zaprojektowany wentylator dachowy jest w stanie wykorzystać wiatr i temperaturę, jak i inne warunki atmosferyczne do poprawy swojej pracy. Wentylatory dachowe montowane są na świeżym powietrzu, więc muszą być przystosowane do pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Dlatego też, wentylatory dachowe powinny być wytrzymałe na dzioby ptaków oraz odporne na korozję i promieniowanie słoneczne. Z tego powodu, że montowane są w miejscach widocznych, muszą być również estetyczne i nie odróżniać się zbytnio od budynku.

Sklep hojero oferuje szeroki wybór wentylatorów dachowych o wydajności od 801 do 900 m3/h. Wybierając odpowiedni wentylator, należy przede wszystkim przeprowadzić analizę potrzeb klienta i budynku. Poszczególne wentylatory dachowe różnią się swoimi parametrami, w tym rodzajem wyrzutu powietrza, wydajnością oraz sprężem dyspozycyjnym, sposobem zasilania i generowanym hałasem, maksymalną temperaturą oraz materiałem, z jakiego jest wykonana obudowa, oraz wirnik. W naszym sklepie dostępne są wentylatory dachowe o różnej wydajności, w tym o wydajności wynoszącej od 801 do 900 m3/h. Oferowane wentylatory dachowe mają różne wymiar oraz różnią się sposobem montażu. W ofercie znajdują się zestawy wentylatorów dachowych z płytą montażową, jak i bez niej. W zależności od potrzeb do zestawów można dodać regulator VILPE.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl