do kasy suma: 0,00 zł

Wentylatory kanałowe do systemów okrągłych od 401 do 500 [m3/h]

Znaleziono produktów: 1
Wentylatory kanałowe TT PRO 160 tworzywo sztuczne białe 562 m3/h bez timeru
Wentylatory kanałowe TT PRO 160 tworzywo sztuczne białe 562 m3/h bez timeru
Producent: Vents
Cena: 536,28 zł (netto: 436,00 zł )

Wentylatory kanałowe do systemów okrągłych przeznaczone są do montażu w wywiewno-nawiewnych instalacjach wentylacyjnych w zakładach produkcyjnych, pomieszczeniach użyteczności publicznej, hotelach, restauracjach, warsztatach samochodowych oraz domach. Ich zadaniem jest efektywne przenoszenie mas powietrza bezpośrednio przez kanały wentylacyjne, które charakteryzują się okrągłym przekrojem. Dostępne w naszej ofercie produkty wyróżniają się najwyższą jakością, jednocześnie gwarantując długi czas użytkowania. W bogatym asortymencie sklepu można odnaleźć zarówno wentylatory wykonane z tworzywa sztucznego, jak i blachy stalowej. Wszystkie modele pochodzą wyłącznie od rekomendowanych producentów. Proponowane w tej kategorii wentylatory kanałowe przypisane są wyłącznie systemom okrągłym w zakresie od 401 do 500 [M3/H].


Przeznaczenie wentylatorów kanałowych

W naszej ofercie można odnaleźć zarówno wentylatory o mieszanym przepływie z serii TT i TT PRO, jak i wentylatory kanałowe odśrodkowe serii VK, a także odśrodkowe serii VKM EC. Wentylatory z serii TT oraz TT PRO dedykowane są przede wszystkim systemom, które wymagają niskiego poziomu hałasu oraz mocniejszego strumienia powietrza. Posiadają silnik jednofazowy na łożyskach kulkowych o dwóch prędkościach obrotowych. Ponadto są odporne na zarysowania i korozję. Okażą się najlepszą opcją do budynków użyteczności publicznej, indywidualnych czy zbiorowego zamieszkania. Modele z serii VK swoje zastosowanie znajdują głównie w pojedynczych pomieszczeniach, budynkach użyteczności publicznej oraz domach i mieszkaniach. Ich konstrukcja sprawia, że nadają się również do wentylacji wywiewnych kuchni, łazienki oraz pozostałych pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Tego typu wentylatory wyposażone są w hermetyczną skrzynkę przyłączeniową. Cechują się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz doskonałą odpornością na warunki atmosferyczne. Modele z serii VK wykorzystują jednofazowe silniki z zewnętrznym wirnikiem, a także łopatkami odpowiednio zagiętymi do tyłu. Wentylatory kanałowe odśrodkowe VKM EC przeznaczone są do miejsc, w których wykorzystywane są energooszczędne rozwiązania o dużej wydajności wymiany powietrza. Polecane są więc do montażu w instytucjach użytku publicznego, w tym w sklepach, restauracjach, supermarketach bądź bankach. Posiadają silniki elektro-komutatorowe (EC), które efektywnie redukują zużycie energii nawet do 35%, utrzymując przy tym najwyższą wydajność. 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wentylatorów kanałowych do systemów okrągłych. Zapewniamy ogromny wybór różnorodnych produktów o rozmaitych przeznaczeniach. Niektóre z dostępnych u nas modeli mogą posłużyć też do bardziej nietypowych rozwiązań, np. nadmuchiwania elementów reklamowych. Gwarantujemy ekspresową wysyłkę i fachową pomoc. Zachęcamy do zakupu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl