do kasy suma: 0,00 zł

Wentylatory kanałowe do systemów okrągłych od 701 do 800 [m3/h]

Znaleziono produktów: 1
Wentylator kanałowy VK 200 930m3/h tworzywo sztuczne biale
Wentylator kanałowy VK 200 930m3/h tworzywo sztuczne biale
Producent: Vents
Cena: 546,12 zł (netto: 444,00 zł )
szt.

Wentylatory kanałowe

Optymalna cyrkulacja powietrza w przestrzeniach mieszkalnych to bardzo ważna kwestia z punktu widzenia komfortu wszystkich domowników. Dlatego też w nowoczesnych domach i mieszkaniach montuje się systemy wentylacyjne, które mają zapewnić prawidłowy przepływ mas powietrza oraz naturalne odświeżenie przy jednoczesnym utrzymywaniu idealnej temperatury. Bardzo ważny jest wybór odpowiedniego wentylatora, który będzie spełniał potrzeby rodziny. Warto postawić na wydajny wentylator kanałowy. Dlaczego? Podpowiadamy!

 

Do czego służą wentylatory kanałowe?

Jak sama nazwa wskazuje podstawowym zadaniem wentylatorów jest odprowadzanie z pomieszczeń nieświeżego powietrza i zapewnienie nawiewu z zewnątrz. Dzięki temu można oczyścić pomieszczenia z zaduchu, dymu papierosowego czy nagromadzonych zapachów kulinarnych. Sprawnie przebiegająca cyrkulacja powietrza sprawia, że w poszczególnych pokojach panuje bardziej przyjazna atmosfera sprzyjająca relaksowi, zaś w sypialni łatwiej zasypiać, gdy zostanie należycie przewietrzona. Wentylatory kanałowe sprawdzają się tam, gdzie zawodzą prostsze środki. Mogą z powodzeniem zastąpić zwykłe wentylatory osiowe i nawiewy okienne, jeśli okazują się one niewystarczające. Przydadzą się zwłaszcza w lokalach, w których nie został zachowany tzw. ciąg wentylacyjny np. w wyniku przebudowy. Wentylatory kanałowe różnią się między sobą specyfikacją w zależności od tego, do jakiego pomieszczenia mają zostać przeznaczone. Inne parametry mają np. wentylatory łazienkowe, a inne wentylatory kuchenne. Trzeba zatem dopasować odpowiedni model do wymogów technicznych pomieszczenia oraz preferencji użytkowników. 

 

Dlaczego warto wybrać wentylator kanałowy VK 200 930m3/h?

Wentylator z tej serii legitymuje się sporą mocą wywiewno-nawiewną, więc poradzi sobie nie tylko w pojedynczych mieszkaniach i domach, ale również w budynkach wielorodzinnych, czy obiektach użyteczności publicznej. Można zakupić urządzenie pracujące w trybie cichym, więc nie będzie zakłócało codziennych aktywności mieszkańców budynku. Ponadto, wentylator kanałowy VK 200 930m3/h posiada solidną obudowę, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Materiał nie przegrzewa się i nie jest podatny na korozję. Silnik wentylatora także ma wbudowane zabezpieczenie przed nadmiernym przegrzewaniem. 

 

Na co zwracać uwagę, kupując wentylator?

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń wentylujących, lecz nie każde z nich spełnia surowe wymogi jakościowe. Wybierając sprzęty do swojego domu lub mieszkania, trzeba jednak wykazać się krytycyzmem i nie ulegać pokusie zaoszczędzenia paru groszy kosztem jakości produktu. Wentylator musi być trwały i wytrzymały. Najlepiej kupować z rzetelnych i sprawdzonych źródeł. Nasze wentylatory pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, którzy biorą pełną odpowiedzialność za swoje wybory. Zapraszamy do dokonania zakupów w naszym sklepie. Gwarantujemy najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl