do kasy suma: 0,00 zł

Wentylatory kanałowe w obudowie izolowanej od 201 do 300 [m3/h]

Znaleziono produktów: 3
Wentylator w obudowie izolowanej KSB 100 240 m3/h blacha stalowa ocynkowana srebrna
Wentylator w obudowie izolowanej KSB 100 240 m3/h blacha stalowa ocynkowana srebrna
Producent: Vents
Cena: 1 002,70 zł (netto: 815,20 zł )
szt.
Wentylator w obudowie izolowanej KSB EC 100 280 m3/h blacha stalowa ocynkowana srebrna
Wentylator w obudowie izolowanej KSB EC 100 280 m3/h blacha stalowa ocynkowana srebrna
Producent: Vents
Cena: 1 710,19 zł (netto: 1 390,40 zł )
szt.
Wentylator w obudowie izolowanej TT SILENT-M 125 340 m3/h blacha stalowa czarna
Wentylator w obudowie izolowanej TT SILENT-M 125 340 m3/h blacha stalowa czarna
Producent: Vents
Cena: 757,68 zł (netto: 616,00 zł )
szt.

Szukasz wentylatora, który nie tylko będzie w stanie efektywnie wykonywać swoją pracę, ale też nie będzie nadmiernie hałasować, a dodatkowo, będzie odporny na działanie różnych czynników? W takim razie koniecznie sprawdź naszą ofertę wentylatorów kanałowych w obudowie izolowanej!

Postaw na wydajność i efektywność

Wszystkie modele wentylatorów, które znajdziesz w naszej ofercie, wyróżniają się dużą efektywnością, zarówno wentylatorów osiowych, jak i ośrodkowych, co zapewnia wydajną wentylację wywiewno-nawiewną. Urządzenia znajdujące się w naszej ofercie sprawdzą się w pomieszczeniach o różnym zastosowaniu, w tym np. w przestrzeniach, w których panują restrykcyjne wymaganie dotyczące poziomu hałasu, takich jak np. biblioteki lub sale konferencyjne. 

W naszym asortymencie znajdziesz również wentylatory odśrodkowe z serii KSB EC, które służą do wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, jak i budynków indywidualnych, budynków zbiorowego zamieszkania oraz obiektów użyteczności publicznej. Produkty znajdujące się w naszej ofercie, nadają się do montażu w przewodach wentylacyjnych o średnicy 100, 125, 150, 160, 20, 250 oraz 315 mm.

Obudowy najwyższej jakości 

Wentylatory kanałowe, dostępne w naszym sklepie, wyróżniają się doskonałą jakością. Wentylatory posiadają obudowy wykonane z ocynkowanej blachy stalowej oraz wełny mineralnej, która zapewnia nie tylko izolację termiczną, ale również akustyczną. Dzięki perforacji wewnętrznej części obudowy, fale dźwiękowe są rozpraszane, co przyczynia się do lepszej absorpcji dźwięku w warstwie izolacyjnej. 

Duża elastyczność dotycząca montażu

Zależy ci na tym, żeby móc zamontować wentylator pod konkretnym kątem? W naszej ofercie znajdują się wentylatory kanałowe, które można zamontować pod dowolnym kątem względem osi wentylatora. Co więcej, część modeli można przymocować bezpośrednio na ściany lub sufitu, dzięki wspornikowi mocującemu, znajdującemu się w obudowie urządzenia,

Wentylatory mogą znajdować się na początku, w środku lub na końcu systemu wentylacyjnego. Jeżeli zależy ci na zwiększeniu wydajności, zainstaluj pary wentylatorów w sposób równoległy. Istnieje również możliwość montażu szeregowego, żeby zwiększyć ciśnienie pracy urządzeń. 

Sprawdź naszą ofertę i wybierz model dla siebie!

Sprawna wentylacja budynku to nie tylko kwestia komfortu, ale też bezpieczeństwa. Wentylatorami znajdującymi się w naszym asortymencie można sterować za pomocą zewnętrznego sygnału. Ponadto, nasze urządzenia są wyposażone w bezpiecznik termiczny, chroniący je przed przeciążeniem. Część modeli posiada silniki EC, wyróżniające się bardzo dużą efektywnością, długim okresem eksploatacyjnym oraz wysokim współczynnikiem sprawności, sięgającym nawet 90%. Sprawdź modele wentylatorów kanałowych znajdujące się w naszym asortymencie i wybierz urządzenie, odpowiadające twoim potrzebom! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl