do kasy suma: 0,00 zł

Wentylatory kanałowe w obudowie izolowanej od 501 do 600 [m3/h]

Znaleziono produktów: 1
Wentylator w obudowie izolowanej KSB EC 200 1200 m3/h blacha stalowa ocynkowana srebrna
Wentylator w obudowie izolowanej KSB EC 200 1200 m3/h blacha stalowa ocynkowana srebrna
Producent: Vents
Cena: 2 334,05 zł (netto: 1 897,60 zł )
szt.

Wentylatory kanałowe w obudowie izolowanej od 501 do 600 [M3/H]. Opis kategorii

Wentylatory kanałowe w obudowie izolowanej od 501 do 600 [M3/H].

Wentylatory kanałowe w obudowie izolowanej to urządzenia, które wykorzystuje się w celu zapewnienia sprawnego przepływu powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych oraz lokalach firmowych (biura). Produkty z tej kategorii nieprzypadkowo uchodzą za wyjątkowo skuteczne. Zapewniają one efektywną cyrkulację powietrza. Ponadto, echuje je trwałość oraz wysoki poziom bezpieczeństwa podczas codziennej pracy.

Wentylatory kanałowe w obudowie izolowanej – dlaczego warto?

Wentylatory kanałowe w obudowie izolowanej charakteryzują się wysoką wydajnością, co pozwala na skuteczną wentylację zarówno małych, jak i dużych pomieszczeń. Dzięki temu, że wentylatory te są izolowane od wpływów zewnętrznych, mogą być one stosowane w trudnych warunkach przemysłowych, gdzie temperatura czy wilgotność powietrza jest wysoka.

Wentylatory kanałowe w obudowie izolowanej – gdzie można je stosować?

Wysoka wydajność sprawia, że wentylatory kanałowe w obudowie izolowanej to rozwiązanie zalecane w takich miejscach jak na przykład firmy przemysłowe, ale także pomieszczenia magazynowe, hale produkcyjne czy garaże oraz wszędzie tam, gdzie jest wymagana skuteczna wentylacja powietrza. Urządzenia z tej kategorii zapewniają bezpieczeństwo pracy oraz dobrą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu – o ile oczywiście są regularnie czyszczone i konserwowane, mogą skutecznie pracować nawet przez wiele lat.

Wentylatory w obudowie izolowanej kanałowe – jakie to są urządzenia?

Jeśli zainteresowały Cię rozwiązania w kategorii „wentylatory kanałowe w obudowie izolowanej”, musisz wiedzieć, że w ofercie dostępne są modele różniące się między sobą m.in. pod względem rozmiarów, mocy, prędkości obrotowej czy wydajnością.

Jednym z modeli w tej kategorii jest wentylator w obudowie izolowanej KSB EC 200 1200 m3/h blacha stalowa ocynkowana srebrna. Tego typu urządzenie charakteryzuje się solidnym wykonaniem – jest to możliwe dzięki użyciu ocynkowanej blachy stalowej z dodatkiem wełny mineralnej. Dzięki temu system wentylacji zapewnia izolację termiczną (utrzymanie temperatury w pomieszczeniu) oraz akustyczną (skuteczna ochrona przed hałasami dochodzącymi z innego pokoju).

Wysoka wydajność pracy tego urządzenia jest możliwa między innymi dlatego, że na wentylatorach zostały zamontowane elektronicznie silniki komutowane (EC). Charakteryzują się one wysokim poziomem efektywności m.in. dzięki wyposażeniu w wirniki z zagiętymi łopatkami.

Wentylatory w obudowie izolowanej kanałowe to nie wszystko

Wentylator w obudowie izolowanej to ważny, ale niejedyny produkt, który można znaleźć w asortymencie sklepu internetowego. Jeśli chcesz stworzyć w swoim domu lub biurze nowoczesny system wentylacyjny, musisz zadbać o sprawny wybór takich rodzajów produktów jak na przykład:

  • przejścia i dachowe,
  • oczyszczacze powietrza,
  • rury izolacyjne, drzwiczki  rewizyjne,
  • oczyszczacze powietrza.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl