do kasy suma: 0,00 zł

Wentylatory kanałowe w obudowie izolowanej od 701 do 800 [m3/h]

Znaleziono produktów: 2

Szukasz dobrego wentylatora kanałowego w obudowie izolowanej, którego natężenie przepływu powietrza wynosi pomiędzy 701 a 800 metrów sześciennych na godzinę? Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości wentylatora, to oferty sklepu Hojero powinny przypaść Ci do gustu. Oferujemy bowiem produkty cechujące się świetną żywotnością, dzięki czemu bez trudu znajdziesz idealne urządzenie dla siebie. 

 

Wentylatory w obudowie izolowanej - do czego służą?

 

Oferowane przez nas wentylatory cechują się tym, że znajdują zastosowanie zarówno w budynkach indywidualnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Są one montowane w wywiewno-nawiewnej wentylacji i umożliwiają przepływ powietrza zarówno w układzie liniowym, jak i pod kątem prostym. Dzięki ich zastosowaniu komfort domowników może stać na znacznie wyższym poziomie. Nasze wentylatory wyróżniają się starannym wykonaniem i kapitalną jakością, dzięki czemu są to w pełni ergonomiczne urządzenia, dopasowane do różnorodnych potrzeb klientów. 

 

Jak wykonane są wentylatory w obudowie izolowanej?

 

Wentylatory w obudowie izolowanej wyróżniają się bardzo solidnym wykonaniem. Jest ono determinowane przede wszystkim przez wytrzymałą obudowę, która jest zrobiona z ocynkowanej blachy stalowej. Dzięki temu jest odporna na wszelkie uszkodzenia oraz zachwyca długą żywotnością. Na kapitalną jakość naszych wentylatorów wpływa też bardzo wydajny silnik, który umożliwia oszczędzanie energii. Wyróżnia się on wysokim współczynnikiem sprawności, przez co podnosi ogólną efektywność wentylatora. W procesie produkcyjnym silnik został dodatkowo wyposażony w łożyska kulowe. Są to komponenty wydłużające okres eksploatacji wentylatora i przyczyniające się do tego, że jakość pracy urządzenia stoi na zdecydowanie wyższym poziomie. 

 

Dlaczego warto sięgnąć po nasze wentylatory?

 

Proponowane przez nas wentylatory w obudowie izolowanej warto kupić przede wszystkim ze względu na łatwy montaż. Prawidłowa instalacja urządzenia jest bowiem szybka w realizacji i nie wymaga nakładu przesadnie dużej ilości czasu. Montaż może się odbywać pod dowolnym kątem względem osi wentylatora, w efekcie czego jest bardzo wygodny. Nasze wentylatory mają bardzo szerokie spektrum przymiotów, jednak jedną z ich głównych zalet jest fakt, że nie pobierają zbyt dużo prądu. Co więcej, wyróżniają się świetną wydajnością, przez co odpowiadają nawet najbardziej wymagającym konsumentom. Ich mocną stroną jest również klasa energetyczna. Jest ona potwierdzeniem niewielkiego zużycia energii. Mocną stroną wentylatorów z pewnością jest także ich estetyka. Są one wykonane ze szczególną starannością, dzięki czemu dobrze spiszą się w każdym pomieszczeniu bez wyjątku. Decydując się na zakup urządzeń od Hojero, możesz być pewny, że dokonujesz dobrego wyboru, gdyż na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro klienta. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl