do kasy suma: 0,00 zł

Wentylatory kanałowe w obudowie izolowanej od 801 do 900 [m3/h]

Znaleziono produktów: 2
Wentylator w obudowie izolowanej KSB EC 250 640 m3/h blacha stalowa ocynkowana srebrna
Wentylator w obudowie izolowanej KSB EC 250 640 m3/h blacha stalowa ocynkowana srebrna
Producent: Vents
Cena: 2 609,57 zł (netto: 2 121,60 zł )
szt.
Wentylator w obudowie izolowanej TT Silent M-200 1000 m3/h blacha stalowa czarna
Wentylator w obudowie izolowanej TT Silent M-200 1000 m3/h blacha stalowa czarna
Producent: Vents
Cena: 1 216,22 zł (netto: 988,80 zł )
szt.

Wentylatory kanałowe montuje się w wentylacji pojedynczych pomieszczeń, a ich stosowanie w domach doskonale się sprawdza. Zwarta konstrukcja sprawia, że można je montować w miejscach tuż nad podwieszanym sufitem. Dobiera się do nich przewody wentylacyjne o średnicy 100, 125, 150, 160, 200, 250 czy też 315 mm. Dobra jakość wentylatorów przekłada się na ich wieloletnie stosowanie.

Mocne i trwałe wentylatory

Wentylatory są mocne oraz trwałe. Ocynkowana blacha stalowa jest tworzywem obudowy. Dodatkowo wełna mineralna zapewnia izolację termiczną i akustyczną. Gumowe uszczelki podnoszą komfort ich stosowania. Silniki elektronicznie komutowane są innowacyjne i pozwalają oszczędzać energię. Mają wysoką sprawność sięgającą 90 procent, a łożyska kulkowe zapewniają długotrwałą eksploatację. Wentylatorem steruje się za pomocą zewnętrznego sygnału sterującego. Wentylatory są montowane na okrągłych kanałach powietrznych w dowolnej pozycji. Przyłącze elektryczne oraz instalacja są przygotowane według wskazówek, zgodnie ze schematem elektrycznym. 

Godny polecenia wentylator KSB EC 250 640

Jest to wentylator z blachy stalowej ocynkowanej srebrnej. Wysyłany jest w czasie dwóch dni, a jego cena brutto jest atrakcyjna. Sklep Hojero.pl dopuszcza możliwość negocjowania cen. Taki wentylator sprawdzi się w domu lub budynku użyteczności publicznej. Jego użytkowanie będzie na pewno wieloletnie.

TT Silent M-200 jest nowoczesnym rozwiązaniem wentylacyjnym

Wentylator w obudowie izolowanej TT Silent M-200 1000 metrów sześciennych produkowany jest z blachy stalowej w czarnym kolorze. W sklepie Hojero takich urządzeń jest naprawdę sporo. Można z nich korzystać regularnie, dbając o pełne zadowolenie z takich rozwiązań. Wentylator ma obudowę odporną na temperaturę oraz izolowaną akustycznie. Posiada szeroki wachlarz możliwości oraz dużą efektywność. Zapewnia mocny strumień powietrza oraz wysokie sprężanie. Polecany jest do bibliotek, sal konferencyjnych, szkół oraz przedszkoli. Wewnętrzna izolacja ma 50 mm grubości. Wysokogatunkowy ABS jest trwały. Perforacja części obudowy pozwala rozproszyć fale dźwiękowe i zwiększyć absorpcję dźwięku. Profil łopat wirnika oraz kształtowanie obudowy umożliwia skoncentrować strumień powietrza. Została wyposażona w puszkę przyłączeniową. Silnik urządzenia jest jednorazowy na łożyskach kulkowych. Ma dwie prędkości obrotowe. Wentylatory wyposażone są w bezpiecznik termiczny. Klasa ochrony silnika IP X4. Montaż urządzenia jest możliwy pod dowolnym kątem. Obudowa wentylatora posiada element mocujący, tak zwany wspornik, który służy do przymocowania wentylatora. Przyłączenie elektryczne oraz instalacja są realizowane zgodnie z wytycznymi. Urządzenie można ustawiać na określony czas dzięki wbudowanemu timerowi. Przełączniki biegów pozwalają regulować wentylator. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl