do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Odśrodkowe kanałowe wentylatory mogą być łączone z przewodami wentylacyjnymi o odpowiednich kształtach. W naszej ofercie mamy niezwykle szeroki wybór wysokiej jakości wentylatorów serii VKP/VKPI do prostokątnych przewodów. Poszczególne produkty prezentowane w tej kategorii spełniają wymagania kompatybilności z przewodami wentylacyjnymi o różnych przekrojach, co sprawi, że każdy klient znajdzie dla siebie takie, których potrzebuje w danej instalacji.

Szeroki wybór wentylatorów kanałowych do systemów prostokątnych:
Szeroka gama oferowanych wentylatorów pozwala dopasować je do potrzeb istniejących instalacji pod względem rozmiaru. Każdy z nich posiada określoną grupę wymiarów, dla których jest przeznaczony. Zastosowanie silników EC (elektrokomutatorowych) pozwala zmniejszyć maksymalne zużycie energii nawet do 3 razy w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami, co pozytywnie przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Takie silniki posiadają wirniki zewnętrzne z zagiętymi do tyłu łopatkami, umożliwiając optymalną kontrolę parametrów ruchu. W dodatku wentylatory zapewniają niski poziom głośności podczas swojej pracy, nie zakłócając spokoju osobom przebywającym w budynkach mieszkalnych oraz komercyjnych. Nowoczesne silniki asynchroniczne umieszczone na łożyskach kulkowych są wyposażone w mechanizmy bezpieczeństwa chroniące je przed przegrzaniem i uszkodzeniem całej instalacji. 

Wentylatory do systemów prostokątnych z regulacją prędkości obrotów

Wentylatory przeznaczone do systemów prostokątnych są łatwe w montażu i posiadają funkcjonalność podłączenia na stałe do integralnej sieci sterowania wentylacją w budynku. Dzięki zewnętrznym sygnałom sterującym dopuszczalna prędkość obrotów urządzenia nie jest uzależniona od częstotliwości dostarczanego prądu elektrycznego. Jednocześnie wszystkie parametry systemu można na bieżąco kontrolować na ekranie komputera i w razie potrzeby zmieniać, by lepiej dostosować je do wymagań. Regulowanie prędkości może być przeprowadzane zarówno w trybie płynnym, jak i skokowym przy zastosowaniu regulatora transformatorowego. Elektroniczne sterowanie systemem pozwala na bardzo precyzyjne dobieranie odpowiednich wskaźników pracy, gwarantujących właściwą wentylację poszczególnych pomieszczeń oraz budynków.

Łatwe w montażu wentylatory
Nowoczesna konstrukcja wentylatorów przeznaczonych do prostokątnych przewodów wentylacyjnych znacząco ułatwia ich montaż w każdej instalacji. Sprawia, że mogą być umieszczone pod dowolnym kątem względem osi wentylatora. Zostały także wyposażone w uchylną pokrywę umieszczoną w obudowie, która umożliwia dokonywanie regularnych kontroli, a także podejmowanie działań konserwacyjnych. Wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia zapewnia wykonanie obudowy z wzmocnionej ocynkowanej stali oraz wewnętrzne łączenie elementów przy pomocy nitów. Dodatkowo wentylatory VKPI są wyposażone w specjalną izolację akustyczną oraz termiczną wykonaną z mineralnej wełny o grubości 50 mm, co pozwala na zatrzymywanie ciepła i znaczące obniżenie natężenia dźwięku podczas ciągłej pracy.

Wysokiej jakości odśrodkowe wentylatory kanałowe VKP oraz VKPI do prostokątnych przewodów instalacyjnych jednego z najbardziej renomowanych producentów w branży, firmy Vents, oferujemy w sprzedaży w atrakcyjnych cenach oraz z krótkim czasem realizacji każdego zamówienia. Dzięki dużej dostępności oferowanych produktów czas wysyłki wynosi 5 dni. Ponadto, istnieje możliwość negocjacji ceny oraz skorzystania z usługi montażu po indywidualnym uzgodnieniu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl