do kasy suma: 0,00 zł

Wentylator odśrodkowy VNA 80 tworzywo sztuczne białe
Wentylator odśrodkowy VNA 80 tworzywo sztuczne białe
Producent: Vents
Cena: 790,15 zł (netto: 642,40 zł )
szt.
Wentylator odśrodkowy VNB 80 150 m3/h tworzywo sztuczne białe
Wentylator odśrodkowy VNB 80 150 m3/h tworzywo sztuczne białe
Producent: Vents
Cena: 801,96 zł (netto: 652,00 zł )
szt.

Sklep Hojero.pl proponuje szeroką ofertę wentylatorów kominkowych i odśrodkowych — urządzeń służących do ekonomicznego rozdzielania ciepła w pomieszczeniach.
Wentylatory przeznaczone są przede wszystkim do ogrzewania miejsc, w których przebywamy przez pewien okres w roku, takich jak domki letniskowe, altanki itp.
Ponadto mogą one zostać wykorzystane jako urządzenia, która pomogą nam znacznie zmniejszyć koszty ogrzewania.

Wentylatory dostępne w ofercie sklepu, w zależności od modelu, posiadają obudowy z wysokiej jakości stali ocynkowanej — w przypadku wentylatorów kominkowych lub z tworzywa sztucznego w wentylatorach odśrodkowych.

Wentylatory kominkowe. 
Przeznaczone są do mechanicznego rozdzielania ciepła powstałego w palenisku kominka i późniejszego odsyłania go do konkretnych pomieszczeń w budynku. 
Zastosowano w nich oparte na łożyskach kulkowych silniki jednofazowe, wyposażone w systemy zapobiegające przegrzaniu urządzenia. Technologia wykorzystana w wentylatorach ogranicza awaryjność, a przez to — znacznie wydłuża żywotność sprzętu.  Dokładna charakterystyka silnika umieszczonego w wentylatorze różni się zależnie od wybranej przez klienta serii: 

• KAM — silnik asynchroniczny, wyposażony w dodatkowy wirnik chłodzący
• KAM EKO — model wentylatora z wirnikiem zewnętrznym
• KAM EKO DUO — model z wirnikiem zewnętrznym z możliwością wyboru jednej z dwóch prędkości

Urządzenia wyposażone są w termostaty, które pozwalają użytkownikowi zaprogramować temperaturę, przy której urządzenie automatycznie włączy się lub wyłączy. 
Wentylatory przeznaczone stricte do kominków posiadają izolację termiczną i akustyczną, zapewniającą cichą pracę dzięki  wysokiej jakości niepalnej wełnie mineralnej. 

Wentylatory odśrodkowe 
Są urządzeniami dostosowanymi do pracy w jednorurowych systemach wentylacyjnych. 
Modele wentylatorów tego typu przeznaczone są do montażu na powierzchniach otynkowanych — ścianach lub suficie, w miejscach charakteryzujących się ponadprzeciętną wilgotnością. 
Wyposażone zostały w silniki łożyskowe o stalowych wirnikach, trzymające stały poziom ciśnienia w systemie, niezależnie od oporu powietrza. Dodatkowymi zaletami silników zastosowanych w tych modelach są cicha praca i możliwość dostosowania prędkości do potrzeb użytkownika. Znajdujące się we wnętrzu urządzenia filtry pozwalają utrzymać silnik w czystości i tym samym — wydłużyć czas jego bezawaryjnej pracy. 
W wentylatorach zamontowano estetyczne, żaluzjowe kratki na froncie obudowy, które dodatkowo cechują się wysoką odpornością na promieniowanie ultrafioletowe. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl