do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W asortymencie Hojero zgromadziliśmy wysokiej jakości wentylatory ścienne osiowe do użytku komercyjnego. Prezentujemy zarówno modele do wentylacji wywiewnej, jak i nawiewno-wywiewne.

 

Funkcjonalne i wydajne wentylatory osiowe
Wentylatory z naszej oferty nie tylko umożliwiają płynną cyrkulację powietrza, ale także pomagają pozbyć się z wnętrza nieprzyjemnych zapachów i nadmiaru wilgoci. Prezentujemy modele o wydajności optymalnie dopasowanej do potrzeb danego wnętrza. Dzięki ich zastosowaniu nie rozwinie się grzyb, co wpływa na zdrowe i komfortowe warunki użytkowania pomieszczeń. Przygotowaliśmy także modele, które sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie wymagana jest bardzo wysoka wydajność wentylacji. Urządzenia z serii VKOMZ czy OV1 zostały wyposażone w takie funkcjonalności, jak możliwość prostego wyrzutu powietrza przez ścianę czy montażu na ścianach zewnętrznych.

 

Dodatkowe ułatwienia
Prezentowane wentylatory osiowe mają szereg funkcji, dzięki którym ich użytkowanie nie sprawia problemów. Oferta obejmuje wentylatory wyposażone w takie ułatwienia, jak higrostat, czyli miernik wilgotności powietrza, timer czy czujnik ruchu. W asortymencie znajdują się także bardzo praktyczne, ciche wentylatory niskoszumowe, takie jak wentylator osiowy 150 QUIET 300 m3/h z wyłącznikiem sznurkowym. Dostępne są modele z dodatkową siateczką zabezpieczającą przed owadami, wentylatory wyposażone w łożyska niewymagające smarowania czy silniki z funkcją zabezpieczenia przed przegrzaniem. To wszystko sprawia, że ich użytkowanie jest niezwykle ergonomiczne i bezpieczne.

 

Łatwa i bezpieczna instalacja
Wszystkie dostępne modele można zamontować w prosty sposób - w ścianie wyposażonej w kanał, na ścianach wewnętrznych lub zewnętrznych w zależności od wybranego modelu. Część modeli można zainstalować również w suficie, co czyni je jeszcze bardziej wydajnymi. Taki jest między innymi wentylator osiowy Seria PF 150 zaprojektowany do wentylacji wywiewnej. W asortymencie znajdują się także niewielkie wentylatory z podstawą montażową, służące do wspomagania wentylacji grawitacyjnej mniejszych pomieszczeń, takich jak WC.

 

Bezpieczeństwo użytkowania
Oferta obejmuje między innymi modele niskonapięciowe, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zminimalizowania ryzyka porażenia prądem. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach takich jak wilgotna łazienka czy kuchnia. Można zamontować je w pobliżu źródeł wilgoci, takich jak kabina prysznicowa. Wśród nich znajduje się na przykład wentylator osiowy 150 SERIA S 290 m3/h o napięciu 12V. Wszystkie dostępne modele wyróżnia wysoka efektywność dzięki wytrzymałym silnikom o wysokiej klasie bezpieczeństwa oraz solidnym i nowoczesnym wirnikom.

 

Estetyczny wygląd
Ważną zaletą dostępnych w naszej ofercie wentylatorów jest ich estetyczny wygląd. Oferujemy zarówno klasyczne, prostokątne lub okrągłe modele z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, jak i warianty zrobione z metalu. Wszystkie można zamontować w sposób umożliwiający jak najmniejszą ingerencję w strukturę ścian czy sufitów. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl