do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wentylatory, zaprojektowane do wspomagania instalacji grawitacyjnej są niezawodnymi produktami, łączącymi wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo zastosowania i trwałość, tak ważną w codziennym użytkowaniu pomieszczeń. W kategorii prezentujemy wentylatory wywiewno-nawiewne oraz wywiewne, przystosowane do wnętrz oraz możliwe do instalacji na ścianach zewnętrznych budynków. Urządzenia posiadają wydajność do 200m3.

 

Osiowe wentylatory kanałowe wywiewno-nawiewne z tworzywa sztucznego

Nowoczesne wentylatory kanałowe, wykonane z tworzywa sztucznego posiadają obudowę wysokiej jakości, odporną na działanie czynników zewnętrznych, silnik jednofazowy z zabezpieczeniem termicznym oraz funkcją automatycznego restartu, a także wirnik zewnętrzny, cechujący się wydajnością oraz cichą pracą. Wysokiej klasy urządzenia wyposażone są w silnik, umieszczony na łożyskach kulkowych, przedłużających jego żywotność. Urządzenia, prezentowane w tej kategorii przeznaczone są do zastosowania przy niewielki oporze systemu, zapewniając wsparcie wentylacji grawitacyjnej w niewielkich i średnich pomieszczeniach. Wentylatory, wykonane z tworzywa sztucznego dostępne są w wielu wersjach, różniących się od siebie wydajnością działania. 

 

Wentylatory osiowe kanałowe, wykonane z blachy ocynkowanej, stalowej i pokrytej powłoką polimerową

W naszej ofercie znajdują się wentylatory kanałowe wywiewne oraz nawiewno-wywiewne, wykonane z blachy stalowej ocynkowanej lub pokrytej powłoką polimerową (obudowa wentylatorów) odpowiednie do zastosowania zarówno wewnątrz kanału wentylacyjnego, jak i na ścianach na zewnątrz budynków. Wirniki w urządzeniach powstały z blachy aluminiowej. Dzięki dużemu wyborowi możesz dostosować wentylator osiowy do specyfiki instalacji i wielkości pomieszczeń. Osiowe wentylator kanałowy blaszany odporny jest na niekorzystne warunki w otoczeniu oraz wysoką temperaturę. Jednofazowy silnik z zewnętrznym wirnikiem zapewniają wydajność i niezawodność działania. Tego typu wentylatory osiowe również posiadają silnik, osadzony na łożyskach. Urządzenia posiadają możliwość regulacji prędkości działania.

 

Bezpieczne wentylatory wywiewno-nawiewne

Urządzenia, które oferujemy posiadają gwarancję i wykazują się bezpieczeństwem zastosowania, potwierdzonym przez uzyskane certyfikaty. Wentylatory osiowe do 200 m3, które znajdują się w tej kategorii spełniają normę bezpieczeństwa IP24, odnoszącą się do silnika, zastosowanego w produktach. Niezawodne, wykazujące się dużą mocą oraz wydajnością wentylatory kanałowe, które posiadamy w ofercie są urządzeniami nowoczesnymi i dokładnie dopracowanymi w każdym detalu. Zależy nam, aby spełnić wysokie wymagania naszych klientów, dlatego oferujemy sprawdzone produkty, posiadające doskonałe parametry, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb. Wybierz wentylator, który wpasuje się w Twoją wentylację. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl