do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W powyższej kategorii wentylatorów znajdziemy produkty o największej wydajności przepływu powietrza – przekraczającej 401 m3/h. Nasz sklep oferuje szeroki wybór wentylatorów osiowych i ściennych, które sprawdzą się w niemal każdych warunkach ze względu na swoją wytrzymałość i wysoką jakość materiałów użytych do ich produkcji.

Nasze systemy wentylacji o dużej wydajności przepływu powietrza znajdą zastosowanie w niezliczonych typach pomieszczeń i można je montować zarówno w samej ścianie, jak i na ścianie zewnętrznej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wentylatory osiowe o różnych rozmiarach i mocach, które są przede wszystkim wysoce wydajne, ale jednocześnie na tyle lekkie, że ich montaż nie powinien sprawiać nikomu trudności.

Jeśli chodzi o konstrukcję naszych wentylatorów, to obudowy wentylatorów wykonane są z blachy stalowej z powłoką polimerową lub blachy ze stali ocynkowanej. Silniki wentylatorów to posiadają one zewnętrzny wirnik i wbudowane zabezpieczenie termiczne. Wszystkie komponenty zarówno ze względu na użyty materiał, jak i sposób ich wykorzystania w gotowym produkcie sprawiają, że są w dużym stopniu odporne na obciążenia i tym samym gwarantują długi niezakłócony czas eksploatacji.

 

Regulowanie wydajnością jest możliwe zarówno w sposób płynny, jak i skokowy, co w połączeniu z możliwością kontroli kilku wentylatorów za pomocą jednego sterownika daje możliwość idealnego dostosowania pracy urządzeń do swoich potrzeb i specyfiki pomieszczenia. Produkty znajdujące się w tej kategorii montowane są w kanale lub bezpośrednio na ścianie z użyciem płyt i uchwytów montażowych dołączonych do zestawu.

 

Wentylatory osiowe o dużej wydajności od 401 do 500 m3/h są jednym z najbardziej uniwersalnych urządzeń, które są powszechnie stosowane w wielu różnych branżach i sektorach. Te wszechstronne urządzenia służą do zapewnienia swobodnej wymiany powietrza i utrzymywania wymaganej temperatury i wilgotności w pomieszczeniach, co jest kluczowe dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa. Z tego powodu są obowiązkowym wyposażeniem niemal każdego zakładu pracy.

 

Proponowane przez nas wentylatory osiowe są dostępne w kilku różnych rozmiarach i typach, co pozwala na dobór odpowiedniego urządzenia do konkretnych wymagań i potrzeb. Wentylatory osiowe są łatwe w instalacji i konserwacji, co pozwala na zminimalizowanie kosztów i utrzymanie niezmiennie wysokiej jakości ich pracy. Urządzenia te można dowolnie regulować w zależności od rodzaju pomieszczenia i potrzeb w danej chwili, co wraz z regularnymi przeglądami technicznymi gwarantuje bardzo długą ich żywotność.

 

Podsumowując, można powiedzieć, że wentylatory o wydajności od 401 do 500 m3/h to rozwiązanie, przy którym nie ma mowy o półśrodkach – są najbardziej wydajnym sprzętem do zastosowań komercyjnych tej klasy. Nie umniejsza to oczywiście to ich bezpieczeństwu, łatwości konfiguracji, montażu i konserwacji, oraz, co najważniejsze, uniwersalności zastosowania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl