do kasy suma: 0,00 zł

Wentylator kanałowy Seria 100 VKO 100 m3/h tworzywo sztuczne biale
Wentylator kanałowy Seria 100 VKO 100 m3/h tworzywo sztuczne biale
Producent: Vents
Cena: 61,99 zł (netto: 50,40 zł )
szt.
Wentylator kanałowy Seria 125 VKO tworzywo sztuczne białe 185m3/h
Wentylator kanałowy Seria 125 VKO tworzywo sztuczne białe 185m3/h
Producent: Vents
Cena: 69,86 zł (netto: 56,80 zł )
szt.
Wentylator kanałowy Seria 150 VKO tworzywo sztuczne białe 298 m3/h
Wentylator kanałowy Seria 150 VKO tworzywo sztuczne białe 298 m3/h
Producent: Vents
Cena: 97,42 zł (netto: 79,20 zł )
szt.
Wentylator odśrodkowy łazienkowy VNV-1A 80 KV tworzywo sztuczne białe
Wentylator odśrodkowy łazienkowy VNV-1A 80 KV tworzywo sztuczne białe
Producent: Vents
Cena: 1 077,48 zł (netto: 876,00 zł )
szt.

Wentylatory domowe to niezbędne urządzenia w każdym domu. Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach kuchennych gdzie zapewnią odpowiednią jakość powietrza w naszym mieszkaniu. Przeznaczone są do użytku domowego dlatego też mają bardzo atrakcyjne wizualnie formy i przyjazną dla oka estetykę. Ich cicha praca pozwala na komfortowe użytkowanie niezależnie od okoliczności.

W tej kategorii znajdziemy również produkty takie jak wentylatory osiowe czy wentylatory kanałowe.

 

Wentylatory domowe i ich przeznaczenie

Wentylatory domowe to urządzenia usprawniające poprawną cyrkulację powietrza w pomieszczeniach domowych. To grupa różnych modeli koniecznych do zachowania właściwej jakości powietrza. Przeznaczone są do użytku domowego, dlatego też mogą być montowane w łazienkach, kuchni, pralni czy w dowolnie innym pomieszczeniu. Ich zadaniem jest prawidłowe oczyszczenie powietrza z zapachów, wilgoci czy czy chorobotwórczych pleśni. Pozwalają na zachowanie prawidłowej jakości powietrza, które ma niebagatelne znaczenie dla zachowania zdrowia. Dzięki nim możemy cieszyć się świeżym powietrzem niezależnie od panujących na zewnątrz warunków pogodowych.

 

Wentylatory domowe to wiele różnych urządzeń niezbędnych do zachowania prawidłowej cyrkulacji powietrza

W ofercie naszego sklepu Hojero.pl znajdziesz różnego rodzaju wentylatory domowe, takie jak między wentylatory łazienkowe, dekoracyjne, czy te z timerem. W zależności od potrzeb dobierzesz idealne rozwiązanie do swojego domu lub mieszkania. Wentylatory dekoracyjne to produkty łączące w sobie zarówno estetyczny design urządzenia jak i nowoczesne technologie dla uzyskania jak najlepszej jakości powietrza przy niskim poziomie hałasu. Wentylatory z timerem pozwolą nam dodatkowo na utrzymanie wentylacji w wybranym przez nas czasie, dzięki czemu usunięcie przez nas zużytego powietrza będzie jeszcze prostsze i efektywniejsze.

 

Wentylatory domowe do pomieszczeń dużym nagromadzeniu wilgoci

Wentylatory łazienkowe to urządzenia standardowe lub o dodatkowych funkcjach takich jak na przykład timer. Pozwala on na pozbycie się problemu nadmiernej wilgoci po powstałej parze wodnej po kąpieli w taki sposób, aby nie musieć martwić się o stan zawilgocenia pomieszczenia. Wentylatory domowe pozwalają na utrzymanie zdrowej jakości powietrza w każdym dowolnym miejscu w naszym domu. Odnajdą się również w pomieszczeniach takich jak pralnie i kuchnie, gdzie odprowadzanie dużej ilości wilgoci ma niebagatelne znaczenie.

 

Czy czyste powietrze ma wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie?

Odpowiednia jakość powietrza ma duży wpływ na nasze zdrowie. Nagromadzenie w pomieszczeniu kurzu, pyłu, wilgoci i chorobotwórczych drobnoustrojów może mieć negatywny wpływ na nasz organizm, a w szczególności na górne drogi oddechowe. Idealnym rozwiązaniem jest więc zamontowanie wentylacji domowej. W poszukiwaniu odpowiednich rozwiązań sprawdź naszą ofertę i wybierz coś idealnego dla swojego domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl