Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, firma HOJERO prowadzi indywidualną wycenę systemu rur i kanałów. 

Prowadzenie wentylacji przez stalowe kanały SPIRO jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw. Jednak często obawiamy się, że koszty zwiększą nasz budżet. Możemy więc mieć wątpliwości co do ich instalacji. Nie potrzebnie. Firma HOJERO prowadzi indywidualną wycenę takiego przedsięwzięcia. 

Wentylacja powietrza jest niezwykle istotna. W miejscu pracy pozwala na pozbycie się szkodliwych produktów poprodukcyjnych, które znajdują się w powietrzu. Pozwala na cyrkulację powietrza i wymianę zużytego na świeże. A jak powszechnie wiadomo, odpowiednie natlenienie pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. System ten spełnia wymogi prawne oraz BHP. Wentylacja komercyjna sprawdzi się na halach produkcyjnych oraz magazynowych. Jednak do jej właściwego działania niezbędny jest system odprowadzający. System rur i kanałów stalowych SPIRO umożliwia odpowiedni przepływ powietrza z wewnątrz do wewnątrz budynku i odwrotnie.  

Do wykonania systemu wykorzystujemy stalowe rury. Dają one dużą wytrzymałość i są odporne na czynniki mechaniczne. Są to elementy do zadań specjalnych, które sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających miejscach. 

 

Dlaczego watro zdecydować się na system rur i kanałów?

  • duży rozstrzał wielkości rur pozwala na dobranie odpowiednich wymiarów do potrzeb budynku
  • rury stalowe są ocynkowane - wpływa to pozytywnie na ich wytrzymałość i ochronę przed korozją
  • wykorzystanie tego systemu pomaga uzyskać optymalną prędkości powietrza
  • instalacja jest szczelna
  • system jest stabilny
  • ze względu na użycie stali, jest on niepalny
  • oczyszcza powietrze z toksycznych substancji i zanieczyszczeń 

 

Indywidualna wycena daje wiele korzyści i pomoże rozwiać wątpliwości cenowe, ponieważ będziemy już znali przybliżone koszty. Da to możliwość zoptymalizowania kosztów związanych z prowadzeniem zakładu. Cały proces jest bardzo prosty. Wystarczy zakupić wycenę, która kosztuje jedną złotówkę, lecz w rzeczywistości może być bezpłatna. Wystarczy wybrać opcję "wysyłka pobraniowa". Pozwoli to uzyskać wycenę bezpłatnie. Dane podane do wysyłki zostaną, później wykorzystane do wysłania towaru, gdy wycena zostanie zaakceptowana. Firma posiada także zespół profesjonalnych instalatorów. Warto więc też rozeznać się w możliwości montażu. Pozwoli to zaoszczędzić 15% podatku VAT. 

Warto zastosować taką usługę, aby dostosować sposób przeprowadzenia kanałów do potrzeb budynku i personelu. Budynki mają różną budowę i różne możliwości przeprowadzenia instalacji. Dostawanie prędkości powietrza do potrzeb budynku pozwoli również na optymalizację kosztów związaną z wentylacją komercyjną pomieszczeń. 

Nasza firma posiada atestowane produkty, wysokiej jakości. Dzięki nam możesz mieć pewność, że wentylacja będzie bezpieczna i wydajna. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl