do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Wycena indywidualna skrzynek wentylacyjncyh

Znaleziono produktów: 1
Wycena nietypowej skrzynki rozdzielczej lub rozprężnej
Wycena nietypowej skrzynki rozdzielczej lub rozprężnej
Producent: InwestKlima
Cena: 1,00 zł (netto: 0,81 zł )
szt.

Skrzynka rozprężna to ważny element instalacji, na którym montowane są anemostaty nawiewne i wywiewne. Są to konstrukcje szeroko stosowane również ze względu na swoje dodatkowe funkcje niwelujące hałasy powstałe na wskutek pracy urządzenia. Dlatego też warto odpowiednio przygotować się do wyboru odpowiedniego modelu, lub też wybrać naszą dedykowaną ofertę wyceny indywidualnej.

 

Skrzynki rozprężne- rodzaje i charakterystyka

Skrzynki rozprężne mogą być wykonane z różnych materiałów, najczęściej jednak spotkamy te wykonane z tworzyw sztucznych, stali kwasoodpornej lub stali ocynkowanej. Wybór odpowiedniego rozwiązania jest w pełni zależny od oczekiwań oraz osobistych upodobań. Niemniej jednak warto wspomnieć, że wybór danego komponentu ma istotny wpływ na trwałość. Jeśli występuje jakikolwiek problem z wyborem odpowiedniego materiału warto zdać się na pomoc naszych specjalistów ze sklepu Hojero.pl

Jaką skrzynkę rozprężną wybrać?

Najczęściej wybierane przez użytkowników skrzynki rozprężne są wykonane ze stali ocynkowanej. Jeśli jednak mamy do czynienia z czynnikami wysokiej wilgotności, która może sprzyjać powstawaniu korozji na powierzchniach warto wybrać stal kwasoodporną. Skrzynki rozprężne wykonane z tworzyw sztucznych mogą pochwalić się odpowiednią trwałością oraz atrakcyjną ceną. Nie ustępują więc jakością swoim innym odpowiednikom. Jednak warto pamiętać o tym, że wybierając je system wentylacji powinien być wykonany z elementów niepalnych, w możliwie najmniej zagrożonym pożarem obiekcie. 

Skrzynki rozprężne- szeroki wybór różnych modeli

Puszki wentylacyjne, jak inaczej nazywane są skrzynki rozprężne, to wiele różnych modeli. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie z nich, w tym również skrzynki rozprężne przelotowe oraz warianty z długim odejściem. Są one nieocenione podczas modyfikacji instalacji wentylacji lub tworzenia niestandardowego projektu. Umożliwiają one montaż systemu wentylacyjnego zarówno na stropie jak i pod sufitem, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów.  Oferujemy profesjonalną usługę wyceny niestandardowej skrzynki rozprężnej. W tym celu czekamy na kontakt mailowy lub telefoniczny. 

Skorzystaj z naszej oferty wyceny indywidualnej 

Skrzynki rozprężne stosowane są w celu ustabilizowania przepływu mas powietrza oraz uzyskania równomiernego ich napływu do anemostatu. Dzięki przyłączeniu skrzynek możliwe jest wykonanie systemu wentylacyjnego także w płaszczyźnie górnej oraz bocznej. Wykonywane przez nas skrzynki rozprężne charakteryzują się wysoką elastycznością i dużą odpornością na działanie wysokich temperatur. Istnieje możliwość zamówienia i wyceny skrzynek rozprężnych na podstawie rysunku i danych zamawiającego klienta. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą koniecznie skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl