do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Wycena indywidualna systemu rekuperacji

Znaleziono produktów: 1
Wycena Indywidualna Systemu Rekuperacji
Wycena Indywidualna Systemu Rekuperacji
Producent: InwestKlima
Cena: 1,00 zł (netto: 0,81 zł )
szt.

Wycena rekuperacji - indywidualne podejście

System rekuperacji jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić nawet 50% kosztów ogrzewania w domu. Warto jednak już od samego początku wiedzieć, z jakimi kosztami należy się liczyć.

Wycena indywidualna systemu rekuperacji dla Twojego domu pozwoli Ci znaleźć jednoznaczny punkt odniesienia już na etapie planowania budowy domu. Dzięki temu będziesz wiedział, jakie koszty musisz uwzględnić i nie będzie Cię czekało niemiłe zaskoczenie. Planowanie z wyprzedzeniem jest niezwykle ważne - szczególnie podczas budowy domu. Wycena rekuperacji pozwoli Ci na stworzenie optymalnego planu.

 

Ile kosztuje rekuperacja? Od czego to zależy?

Cena systemu rekuperacji w gospodarstwie domowym może być różna. Ostatnimi czasy waha się w przedziale od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wynika to z dużej ilości czynników, które bezpośrednio przekładają się na koszty instalacji

Z jednej strony ogromne znaczenie ma cena elementów konstrukcyjnych i urządzeń - takich jak rekuperator. Zasadniczo to właśnie on ma największe znaczenie, jeśli chodzi o koszty instalacji. Rodzaj i moc urządzenia bezpośrednio wpływają na to, jak dużo będzie trzeba za niego zapłacić.

 

Z jakich elementów składa się rekuperator? Jak to wpływa na cenę?

Rekuperator w instalacji domowej składa się z trzech głównych elementów:

•Obudowa

•Wymiennik ciepła

•Filtr

 

W zależności od tego, jakiego rzędu komponenty wybierzemy - będzie to wpływało na cenę. Warto dążyć do optymalnego bilansu pomiędzy kosztami, a wydajnością. Wybieranie budżetowych elementów praktycznie nigdy nie jest dobrym pomysłem. Z kolei najwyższej jakości części nie zawsze są koniecznością. Dlatego tak duże znaczenie ma indywidualna wycena rekuperacji, podczas której pomożemy Ci w podjęciu świadomych i korzystnych dla Ciebie decyzji.

 

Koszt rekuperacji w domu

Warto pamiętać o tym, że koszt rekuperacji w domu nie wiąże się tylko z samym zakupem sprzętu i jego montażem. Przynajmniej raz do roku powinniśmy bowiem wykonywać przegląd systemu. Z kolei co trzy miesiące będzie trzeba wymienić filtry. Poza standardowymi kosztami instalacji, musimy się więc liczyć z kosztami eksploatacyjnymi.

 

Wpływ na cenę ma również stopień skomplikowania i rozmiar konkretnego systemu. Właśnie dlatego ciężko jest nawet w przybliżeniu samodzielnie oszacować wydatek.

 

Indywidualna wycena systemu rekuperacji w Hojero.pl

Wycena indywidualna systemu rekuperacji, jaką oferuje Hojero.pl jest jednym z najlepszych sposobów na to, aby dokładnie dowiedzieć się, jaki wydatek należy przewidzieć w swoim budżecie. Gdy przedstawisz naszym specjalistom swoje potrzeby - pomogą Ci oni w dobraniu rozwiązań, które będą do nich dopasowane. Dzięki temu nie tylko otrzymasz taką rekuperację, jaką chcesz, ale również zmieścisz się w ustalonym przez siebie budżecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl