do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Z wbudowanym zbiornikiem - Cylinder

Znaleziono produktów: 41

Pompy ciepła z wbudowanym zbiornikiem Mitsubishi

Pompy ciepła należą do urządzeń rekomendowanych jako jeden z najefektywniejszych sposobów ogrzewania budynku mieszkalnego. Dodatkową zaletą omawianych urządzeń jest nieustanna produkcja ciepłej wody użytkowej, wykorzystywanej w codziennym funkcjonowaniu. Poznaj pompy ciepła z wbudowanym zbiornikiem marki Mitsubishi!

Wbudowany zasobnik ciepłej wody

Wbudowany zbiornik ciepłej wody w pompach Mitsubishi pozwala na bieżące ogrzewanie wody w w sposób przepływowy. Wspomniane rozwiązanie pozwala na zmniejszenie kubatury jednostki, co umożliwia osobny, wbudowany wymiennik płytowy.

Dostępne w asortymencie sklepu internetowego Hojero pompy ciepła Mitsubishi różnią się pod kątem pojemności wbudowanego zasobnika ciepłej wody użytkowej. Wyróżniamy zbiorniki:

  • 170 litrów
  • 200 litrów
  • 300 litrów

Pompy ciepła Mitsubishi typu split

Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła Mitsubishi typu split wyróżniają się odmiennym miejscem montażu poszczególnych podzespołów w porównaniu z urządzeniami monoblok. Oba rodzaje instalacji oparte są jednak na analogicznej zasadzie pozyskiwania energii cieplnej bezpośrednio z powietrza.

Pompa ciepła Mitshubishi split dzielą podzespoły między pomieszczeniem budynku a jednostką zewnętrzną. Wewnątrz pomieszczenia umiejscowiona jest część hydrauliczna wraz z automatyką i skraplaczem. Jednostka zewnętrzna zawiera z kolei parownik, zawór rozprężny oraz sprężarkę. 

Innowacyjna technologia Zubadan inverter

Jeżeli chodzi o pompy ciepła typu powietrze/woda, technologia Zubadan inverter stanowi obecnie najefektywniejsze rozwiązanie pod kątem stabilizacji czynnika chłodniczego. Zastosowanie wspomnianego obwodu chłodniczego w połączeniu z dochładzaczem HIC oraz sprężarką z wtryskiem błyskawicznym pozwala na bezproblemowe działanie urządzenia przy temperaturze nawet -15 °C.

Innowacyjna technologia Zubadan inverter pozwala na efektywną, wydajną pracę pompy bez konieczności zwiększania rozmiaru całej instalacji.

Pompy ciepła z wbudowanym zbiornikiem - dodatkowe zalety

Aspektem dodatkowo oddziałującym na wysoką wydajność pomp ciepła Mitsubishi z wbudowanym zbiornikiem jest tzw. obieg Flash Injection. Rezerwa mocy grzewczej w instalacji znacznie skraca czas odszraniania agregatu, doprowadzając do jego szybszego rozruchu.

Dodatkową zaletą omawianych pomp ciepła Mitsubishi jest intuicyjne sterowanie za pomocą aplikacji MELCloud, używając w tym celu dodatkowego adaptera. Bezproblemowa współpraca z fotowoltaiką pozwala na dodatkowe obniżenie kosztów, jednocześnie ograniczając zanieczyszczenie środowiska naturalnego.

Pompy ciepła z wbudowanym zbiornikiem cechują się również naturalną autoadaptacją, przygotowując ciepłą wodę użytkową w sposób maksymalnie płynny. Dzięki temu temperatura przepływu jest naturalnie obniżana bądź podwyższana w zależności od docelowej temperatury pomieszczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl