do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Z wbudowanym zbiornikiem - All in One

Znaleziono produktów: 19

Pompy ciepła Panasonic z wbudowanym zbiornikiem ALL IN ONE

Pompa ciepła stanowi z całą pewnością jedną z najlepszych alternatyw dla konwencjonalnych kotłów olejowych bądź gazowych. Instalacje Aquarea High Performance Generacji ALL-IN-ONE pozwalają na efektywne ogrzewanie lub chłodzenie budynku mieszkalnego, a także płynne generowanie ciepłej wody użytkowej. Poznaj pompy ciepła Panasonic z wbudowanym zbiornikiem dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego Hojero!

Pompa Aquarea a koszty eksploatacji

Decydując się na zakup pompy ciepła, aspektem o fundamentalnym znaczeniu jest oszczędność kosztów. W perspektywie najbliższych lat pracy urządzenia, koszty eksploatacji są nieporównywalnie niższe w porównaniu z konwencjonalnymi kotłami gazowymi i olejowymi, a także ogrzewaniem elektrycznym.

Zastępując tradycyjny system grzewczy pompą Aquarea wybierasz zwiększoną wydajność w osiąganiu należytych parametrów energetycznych budynku. Z instalacją Panasonic masz możliwość oszczędność aż do 80% energii!

Pompy ciepła Panasonic typu split

Dostępne w naszym asortymencie pompy ciepła ALL IN ONE typu split  wyróżniają się skraplaczem zamontowanym w jednostce wewnętrznej, rozdzielając tym samym układ chłodniczy. W konstrukcji niezbędny jest udział czynnika chłodniczego, co niweluje ryzyko zamarznięcia całego układu.

Kompaktowa konstrukcja

Jednostki z wbudowanym zbiornikiem Aquarea to zarówno ponadprzeciętne parametry techniczne, jak również kompaktowa konstrukcja urządzenia. Powierzchnia jednostki wewnętrznej to zaledwie 598 x 600 mm, co pozwala na efektywną aranżację przestrzeni z wykorzystaniem maszyny.

Klasyczny, biały wygląd urządzeń stanowi dodatkową zaletę pompy, która wystrojem nie odbiera od klasycznego sprzętu AGD.

Intuicyjne sterowanie pompą

Jeżeli chodzi o pompy ciepła Aquarea ALL-IN-ONE, na szczególne wyróżnienie zasługuje intuicyjny model sterowania urządzeniem. Smartfon, tablet bądź laptop pozwala na swobodne monitorowanie i ocenę pracy instalacji, dostosowując temperaturę w budynku, a także ciepłą wodę użytkową.

Warto przy tym wspomnieć o możliwości zdalnej kontroli pompy przez serwisanta, co pozwala na wcześniejsze wykrycie awarii oraz konserwację.

Pompy ciepła ALL-IN-ONE - dodatkowe zalety

Pompy ciepłą z wbudowanym zbiornikiem ALL-IN-ONE stanowią z całą pewnością innowacyjne rozwiązanie na rynku. Seria Aquarea dostępna asortymencie naszego sklepu internetowego Hojero, gwarantuje inteligentne połączenie technologii Hydrokit, spełniających najwyższe standardy.

Warto przy tym wspomnieć o nowoczesnym panelu próżniowym Panasonic U-Vacua, decydujący o należytej izolacji, przewyższającej konwencjonalną piankę poliuteranową. Pompy ciepła powietrze/woda wykorzystują wyłącznie energię pobieraną bezpośrednio z atmosfery, niwelując tym samym negatywny wpływ ogrzewania na środowisko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl