Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

izolacja – mata z wełny bez kleju

Znaleziono produktów: 9
Mata Wełna Paroc LamellaMat AluCoat 30mm 8m2 rolka niepalna kamienna
Mata Wełna Paroc LamellaMat AluCoat 30mm 8m2 rolka niepalna kamienna
Producent: Paroc
Cena: 215,12 zł (netto: 174,89 zł )
szt.
Mata Wełna Paroc LamellaMat AluCoat 50mm 5m2 rolka niepalna kamienna
Mata Wełna Paroc LamellaMat AluCoat 50mm 5m2 rolka niepalna kamienna
Producent: Paroc
Cena: 190,34 zł (netto: 154,75 zł )
szt.
Wełna Paroc LamellaMat AluCoat 20mm 10m2 niepalna kamienna
Wełna Paroc LamellaMat AluCoat 20mm 10m2 niepalna kamienna
Producent: Paroc
Cena: 202,51 zł (netto: 164,64 zł )
szt.

Maty izolacyjne z wełny bez kleju

Termoizolacja budynków stanowi niezwykle ważny element w nowoczesnym budownictwie. Jej zadaniem jest nie tylko ochrona budynku przez utratą ciepła w czasie niskich temperatur, ale i zapobieganie przegrzewaniu się budynków, szczególnie w letnie, słoneczne dni. Maty przeznaczone są także do izolacji cieplnej, zapobiegania kondensacji i izolacji akustycznej kanałów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Jedną z takich technologii są innowacyjne maty izolacyjne z wełny bez kleju. To, co wyróżnia produkty to przede wszystkim niezawodność mat izolacyjnych na klej oraz samoprzylepność.

 

Maty izolacyjne z wełny bez kleju - dlaczego warto?

Główną zaletą takiego rozwiązania jest wysoki opór cieplny przy jednoczesnej małej grubości oraz niewielkiej masie takich mat. Równie ważnym aspektem jest łatwość montażu oraz brak pylenia. Maty bez kleju, w przeciwieństwie do mat klejonych, są samoprzylepne, co znacznie przyspiesza proces ich montażu. Co więcej, wszystkie maty izolacyjne odporne są na biologiczną korozję oraz nie ulegają zawilgoceniu. Nawet bezpośredni kontakt z wodą w żaden sposób nie wpływa na ich właściwości. 

Najlepsze właściwości termiczne wyróżniają maty ocieplające pokryte choć z jednej strony folią aluminiową. Maty, które posiadają dodatkowe warstwy poliestrowe charakteryzują się z kolei wyższą odpornością mechaniczną. Te i wiele więcej produktów znajdziesz w naszym sklepie! Oferujemy najlepszej jakości maty izolacyjne w połączeniu z najniższą możliwą ceną. 

 

Maty izolacyjne z wełny bez kleju - nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę mat izolacyjnych o różnej szerokości oraz długości. Produkty wyróżniają się sprężystością oraz prostopadłym układem włókien w stosunku do powłoki folii, co pozwala na zachowanie stałej grubości maty niezależnie od izolowanego kształtu.

Największą popularnością w sklepie cieszą się maty Isover, których grubość zaczyna się od 30 mm, a kończy na 100 mm. Będą one idealne do izolacji termicznej, akustycznej urządzeń, a także instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz ciepłowniczych.

Niemałą popularnością cieszą się również produkty od Alu Lamella Mat- ich grubość zaczyna się na 20 mm, a kończy na 100 mm. Maty przeznaczone są do izolacji termicznej i antykondensacji wewnętrznych kanałów wentylacyjnych na płaskich i cylindrycznych powierzchniach. Z powodzeniem mogą być także stosowane jako materiał dźwiękochłonny. Wyróżnia jednak możliwość izolacji urządzeń grzewczych oraz niepalność. Wykonane są one z wełny ROCKWOLL oraz pokryte są wzmocnioną folią aluminiową, co przekłada się na ich elastyczność oraz trwałość. Maty sprzedawane są w rolkach o szerokości 1000 mm, długości od 2500 do 10 000 mm.

W ofercie znajdują się także maty izolacyjne z wełny bez kleju Rohhe R.Flow A, Paroc LamellaMat AluCoat oraz rękawy izolacyjne Sleeve 25 eko. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl