Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jesteśmy sklepem, który istnieje na rynku od wielu lat. Mamy ogromne doświadczenie i równie duży asortyment produktów znajdujących się w naszej ofercie. Tematy takie jak rekuperacja, wentylacja, ogrzewanie czy klimatyzacja nie mają przed nami tajemnic. Naszym klientom oferujemy jedynie produkty od uznanych producentów, których jakość stoi na najwyższym poziomie. Staramy się nieustannie poszerzać ofertę i dokładać wszelkich starań, aby klient wychodził z kontaktu z nami zadowolony. Poniżej prezentujemy Państwu ofertę dotyczącą przepustnic stalowych ocynkowanych bez uszczelki do rur typu SPIRO!

 

 Przepustnice stalowe ocynkowane bez uszczelki stosowane w rurach SPIRO

 

Rury typu SPIRO odznaczają się niezwykłą wytrzymałością dzięki cynkowej powłoce chroniącej je przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Nie można byłoby jednak stworzyć efektywnego systemu wentylacyjnego (na przykład przewodu wentylacyjnego) bez zastosowania odpowiednich kształtek oraz złączek. Właśnie dlatego oferujemy Państwu szeroki wybór trójników, kolan czy muf, a także przepustnic i to na tych ostatnich skupimy się poniżej. Oto oferta przepustnic stalowych ocynkowanych bez uszczelki:

  • Klapy przepustnice RSK: są to przepustnice standardowe wykonywane z ocynkowanej blachy, a stosuje się je w rurach o przekroju kołowym; ich zadanie polega na zapobieganiu przemieszczania się powietrza w chwilach, kiedy zanika spręż; skrzydła takich przepustnic pracują wahadłowo i są zamykane przez sprężynę, dzięki czemu można przepustnicę zainstalować w dowolnej pozycji.
  • Przepustnice DAR: używa się ich do odprowadzania spalin z kominków i urządzeń służących do ogrzewania.
  • Przepustnica DAS: zakres od 0 do 90 stopni pozwala na zauważenie ustawienia płaszczyzny przepustnicy, płaszczyzna natomiast może zostać zamknięta przy pomocy śruby; zakończenia produktu wykonano z bezpieczną krawędzią, całość została wykonana z blachy ocynkowanej.
  • Przepustnice DATVTML: rodzaj przepustnicy, która zastępuje dwie pojedyncze przepustnice (czyli na przykład trójniki lub złączki); steruje się nią za pomocą siłownika, który należy kupić osobno.
  • Przepustnice PJK typu B: produkt przeznaczony do instalowania na rurach, które mają przekrój kołowy. Jej rola polega na regulowaniu lub odcinaniu przepływu powietrza w danym przewodzie wentylacyjnym.
  • Przepustnice soczewkowe IRIS: wytwarza się je po to, aby instalować je w kołowych ciągach instalacji wentylacyjnych (nawiewne lub wyciągowe), by regulować natężenie przepływu powietrza; regulacja następuje poprzez zmianę średnicy wewnątrz kryzy; każda taka przepustnica wykonana została z galwanizowanej stali, a średnicę wewnętrzną reguluje się za pomocą dźwigni ze śrubami blokującymi.

Lista powyższych produktów dotyczy wyłącznie przepustnic bez soczewki, ale to oczywiście nie wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie.

 

HOJERO.PL: sklep z doświadczeniem

Zachęcamy również do przeglądania oferty produktowej z innych kategorii, którą nieustannie poszerzamy i aktualizujemy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl