Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Współpraca

 

Firma Thessla Green jest polskim producentem kompaktowych central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Produkty wytwarzane są o oparciu o technologię opracowaną przez własny zespół badawczo-rozwojowy. Dzięki temu rekuperatory AirPack to jedne z najnowocześniejszych urządzeń na rynku.

 

Rotor-Vent sp. z o.o. to polski producent centrali wentylacyjnych i innych urządzeń stanowiących element profesjonalnej wentylacji. Firmę tworzy zespół specjalistów z 15 letnim doświadczeniem w obszarze projektowania oraz produkcji central wentylacyjnych i ich kluczowych podzespołów. Biuro oraz hala produkcyjna mieszczą się w Pruszczu Gdańskim. Z chęcią pomożemy Ci w odpowiednim pracowaniu centrali wentylacyjnej z wymiennikami ciepła.

 

Hasło firmy Mitsubishi Electric Group „Changes for the Better” odzwierciedla nasze cele i postawę ciągłego dążenia do „zmiany na lepsze”, ponieważ przykładamy ogromną wagę do nieustającego rozwoju. Motto jest obietnicą zbudowania dla naszych klientów lepszego jutra przy wykorzystaniu inicjatywy każdego naszego pracownika, który codziennie zmierza do ulepszenia technologii, usług i podniesienia kreatywności oraz jakości rozwiązań, zgodnie z filozofią Mitsubishi Electric.

Firma VENTS Group jest częścią grupy produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu. Oferta handlowa dzieli się na dwa podstawowe działy: wentylację domową oraz wentylację profesjonalną. Nowoczesne siedziby wyposażone w magazyny wysokiego składowania pozwalają na skuteczne zaopatrywanie Klientów na terenie całego kraju. Doświadczenie, jakie firma zdobyła działając w branży wentylacyjnej od roku 1995 przyczynia się do fachowej, rzetelnej i kompleksowej obsługi Klientów, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie techniczne firmy VENTS Group.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl