Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Redukcje stalowe ocynkowane bez uszczelki

Znaleziono produktów: 24

Nasz sklep istnieje na rynku od wielu lat, dzięki czemu nabraliśmy doświadczenia w sprzedaży elementów używanych w systemach wentylacyjnych czy grzewczych, a także klimatyzacyjnych i rekuperacyjnych. Nasza oferta jest aktualizowana na bieżąco, dlatego zachęcamy do wracania na stronę sklepu, by sprawdzać nowe produkty oraz te, które uległy modyfikacjom. Klientom oferujemy między innymi trójniki czy mufy do rur typu SPIRO, ale poniżej skupimy się na konkretnej ofercie, którą są redukcje stalowe ocynkowane bez uszczelki, których używa się właśnie do rur SPIRO!

 

Redukcje stalowe ocynkowane bez uszczelki do stosowania w rurach SPIRO

Dobry system wentylacyjny, który został stworzony na bazie rur SPIRO, a więc zwijanych spiralnie blach ocynkowanych, nie może działać poprawnie, jeśli nie zostaną w nim wykorzystane odpowiednie kształtki lub złączki. Do tej kategorii produktów bez wątpienia należą redukcje stalowe. Poniżej prezentujemy Państwu naszą ofertę redukcji stalowych ocynkowanych, które są pozbawione uszczelki, a których używa się w rurach typu SPIRO. Oto nasza oferta:

  • Redukcje asymetryczne RSL: jest to standardowy ocynkowany element, który pozwala na to, aby przejść osiowo z jednego kanału, który ma większą średnicę, do kanału o średnicy mniejszej.
  • Redukcje asymetryczne RSLL: stosowane w tym samym celu, co ich poprzedniczki.
  • Redukcje RPC: w tych rodzajach redukcji każdy ich kierunek został wykonany nyplowo, dzięki czemu można redukcję wsunąć bezpośrednio do kanału lub przewodu typu gładkiego; każda z końcówek posiada bezpieczną krawędź (wywinięte końcówki); redukcje tego typu dostępne są (jak pozostałe) w różnych średnicach, warto też stosować wraz z nimi rękawy izolacyjne, by zwiększyć szczelność układu i zmniejszyć utratę ciepła w układzie.
  • Redukcje RPCF: stosowane w tym samym celu, co redukcje typu RSL czy RSLL.

Staramy się dostarczyć naszym klientom możliwie jak najszerszego wyboru produktów określonych kategorii. Dzięki temu klient będzie mógł wybierać pomiędzy przeróżnymi rodzajami produktów i będzie pewien, że w naszym sklepie nigdy nie zabraknie tych towarów, które go interesują.

Redukcje wentylacyjne stosuje się w systemach wentylacyjnych domowych, przemysłowych czy biurowych. W połączeniu z rurami typu SPIRO, kolanami i innymi kształtkami redukcja tworzy pełny, spójny i wydajny system wentylacyjny. Redukcja zmniejszająca średnicę podnosi prędkość przepływu powietrza, natomiast redukcja zwiększająca średnicę obniża prędkość przepływu powietrza.

 

Zapoznaj się z ofertą produktową z innych kategorii w sklepie HOJERO.PL!

Jesteśmy sklepem, którego misją jest zadowolenie klienta. Z tego powodu dostarczamy naszym klientom produktów wyłącznie najwyższej jakości, aby byli zadowoleni z zakupu i wracali do nas zawsze wtedy, kiedy będą potrzebować danego produktu z naszej oferty. Zachęcamy więc do przeglądania innych kategorii produktów i wybierania tych, które są Państwu najbardziej potrzebne!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl