do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Nie od dziś wiadomo, że wentylacja w domu jest jednym z podstawowych systemów zapewniających właściwą cyrkulację powietrza. Niestety, wietrzenie poprzez otwieranie okien nie jest wystarczające, dlatego też tak ważne jest zapewnienie sobie wysokiej jakości wentylacji, która będzie mogła działać niezależnie od wykonywanych przez nas domowych czynności. Wymiana zużytego powietrza na świeże może następować dzięki wentylacji grawitacyjnej lub mechanicznej. Wykorzystaj do niej wysokiej jakości rury SPIRO, które zapewnią Ci bezawaryjną pracę całego systemu przez wiele lat.

 

Dlaczego warto zainwestować w rury SPIRO?

Zacznijmy od tego, że rury SPIRO są wytworzone ze spiralnie zwijanych, odpowiedniej klasy taśm z blachy ocynkowanej szerokości 137 mm. Cechują się wyjątkową trwałością i sztywnością, co w systemie wytwarzającym podciśnienie jest kwestią kluczową. Dodatkowe wzmocnienia, ocynk i charakterystyczna budowa z dodatkowym karbowaniem sprawiają, że rury SPIRO wykazują się wysokim poziomem odporności na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

Rury SPIRO są sztywne, a dzięki karbowaniu mają znacznie większą powierzchnię. Między innymi to właśnie sprawia, że nie poddają się podciśnieniu i nie wyginają. Kluczem do takiego efektu jest również dobranie do wentylacji rur o odpowiedniej średnicy. Każdy kanał będzie w stanie wytrzymywać podciśnienie tylko do określonej wartości, która jest wskazana przy każdym naszym produkcie. W naszej ofercie dostępne są rury SPIRO o średnicach od 100 do 315 mm o różnych długościach.

Przedstawione produkty są podstawowym elementem każdej instalacji wentylacyjnej i pozwalają na wiele zastosowań. Doskonała sztywność rur, ich waga i budowa sprawiają, że montaż z ich użyciem wykonuje się naprawdę szybko. Ponadto wszystko mają również estetyczny wygląd, dzięki czemu nawet w miejscach trudnych do ewentualnej zabudowy nie będą stanowiły problemu. Doskonale sprawdzą się w każdej wentylacji, również tej w kuchni i w łazience, w których panują wysoka wilgotność i zdecydowanie gorsze warunki, niż w pozostałych pomieszczeniach budynku.

Rury SPIRO wykorzystuje się zarówno w budynkach użyteczności publicznej, halach przemysłowych, magazynowych, sportowych, pomieszczeniach komercyjnych, jak i budynkach mieszkalnych. Istotny jest fakt, że oferowane przez nas rury są wykonane zgodnie z normą PN-EN 12237 oraz posiadają szczelność klasy D, są niepalne i w pełni przystosowane do stworzenia z nich bezpiecznej, funkcjonalnej wentylacji każdego rodzaju. Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru konkretnego modelu rury, a chcesz, aby Twoja wentylacja działa maksymalnie efektywnie, zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy Ci na każdym etapie zakupu, służąc doświadczeniem i wiedzą, jakie posiadamy. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a rozwiejemy wszystkiej Twoje wątpliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl