Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Trójniki stalowe ocynkowane z uszczelka

Znaleziono produktów: 21

Trójniki stalowe ocynkowane polecane są przez hydraulików do pracy w wysokiej temperaturze. Pokryte są całkowicie warstwą cynku, dlatego doskonale sprawdzają się do wody zarówno pitnej, jak i przemysłowej. Wykazują również zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników korozyjnych. Stosowane są często w rurach wodno-kanalizacyjnych w roli trójników kanalizacyjnych i powszechnie używa się ich w branży budowlanej.

W tej kategorii można znaleźć trójniki stalowe ocynkowane w różnych wymiarach. Tak, aby łatwo można było je dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Trójnik służy do stworzenia rozgałęzienia w konkretnym rurociągu lub połączenia kilku kształtek ze sobą. W sytuacji, gdy potrzebujemy łączyć rury, które mają różną średnicę, należy dobrać do nich odpowiednie redukcje. W celu zaślepienia danego rurociągu należy zaopatrzyć się również w zaślepki i korki, które to umożliwią.

Trójnik należy dobrać do konkretnego rodzaju instalacji i medium, które będzie przepływać przez rury. Kategoria oferuje takie produkty jak:

  • Sztucer siodłowy tłoczony SPL z uszczelką o różnych wymiarach - przeznaczone są do montażu rur spiralnych w ścianach. Rozgałęziają ciągi w zamontowanych już wcześniej instalacjach wentylacyjnych oraz dla rury spiro lub elastycznych przewodów flex lub sonoduct, która odchodzi od okrągłego, głównego ciągu wentylacyjnego. Działają również energooszczędnie na instalację wentylacyjną. Dzięki końcówce z uszczelką EPDM umożliwiają spełnienie wymagań, które stawia norma PN-EN 12237 wobec klasy D. Nakładka jest uniwersalna i umożliwia nałożenia ją na kilka różnych średnic. 
  • Trójnik TPCL z odejściem tłoczonym z uszczelką do rur spiro o różnych wymiarach - wszystkie charakteryzują się równoprzelotowością oraz odejściem pod kątem 90 stopni. Jego wymiar powinien być mniejszy albo równy od rury wentylacyjnej. Dzięki estetycznemu wykonaniu ze ze zgrzewami liniowymi nie wymagają dodatkowego uszczelnienia, by mogły spełniać wymogi klasy szczelności D wg normy PN-EN12237. Trójniki TPCL mają uszczelkę wykonaną z gumy EPDM. 

 

Jakość ofertowanych produktów 

W naszym sklepie dbamy o to, by Klienci mieli dostęp do produktów najwyższej jakości. Podczas wybierania materiałów do prac budowlanych najważniejszymi kwestiami jest funkcjonalność, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. Trójniki stalowe w tej kategorii spełniają swoje zadanie i gwarantują niezawodność przez długie lata. Ważna jest także estetyka używanych produktów oraz ich prawidłowe wykończenie. Dzięki temu mamy pewność, że nie tylko prace budowlane oraz remontowe przebiegną sprawnie i w bezpiecznych warunkach, ale także efekt końcowy będzie zadowalający. Zachęcamy do zapoznania z ofertą produktów we wszystkich kategoriach w naszym sklepie internetowym. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl