Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

Aluminium znajduje obecnie zastosowanie praktycznie we wszystkich dziedzinach naszego życia. Występuje ono w różnych formach - jedną z nich są właśnie taśmy aluminiowe, które cechują unikalne własności. Wszystko to sprawia, że są one jednymi z najlepszych materiałów uszczelniających oraz izolujących dostępnych na rynku.

 

Taśmy izolacyjne aluminiowe - właściwości

Wszystkie taśmy izolacyjne aluminiowe posiadają szereg właściwości, które przesądzają o jej powszechnym zastosowaniu. Są one elastyczne, doskonale przylegają do powierzchni oraz znakomicie układają się nawet na najbardziej nierównych powierzchniach. Są także odporne na działanie zróżnicowanych czynników atmosferycznych - promieniowania UV, wody czy wysokich temperatur. Dzięki temu zachowują swoją skuteczność przez naprawdę długi czas. Są one także odporne na korozję i przecieranie, zapewniając jednocześnie doskonałą przyczepność.

W naszej ofercie znajdują się taśmy izolacyjne aluminiowe Coroplast. Są one samoprzylepne, wykonane z czystego aluminium bez dodatków oraz posiadają klej z kauczuku syntetycznego. Poszczególne modele różnią się natomiast między sobą rozmiarem, zastosowaniem oraz właściwościami. Wszystkie posiadają jednak mocny klej odpowiedni do zastosowań budowlanych, są odporne na ścieranie w różnych temperaturach oraz posiadają znakomite właściwości przeciw starzeniu się. Są one także odporne na wilgoć, co przekłada się na fakt, iż doskonale spełniają funkcję bariery pary wodnej.

 

Nasza oferta - taśmy izolacyjne Coroplast

  • Heading3

Taśmy izolacyjne Coroplast 930 to doskonałe produkty odporne na ogień, charakteryzujące się klasą materiału budowlanego B1. 

Stosuje się je przede wszystkim do łączenia aluminiowych systemów izolacyjnych oraz spajania kształtek, kanałów klimatyzacji i rur wentylacyjnych.

Długość taśm to 100 m. Ich szerokość to: 50 mm, 75 mm lub 100 mm.

  • Heading3

Coroplast 1530 to wersja ekonomiczna taśm o zmniejszonej grubości folii, oznaczona klasą materiału budowlanego B1 oraz A2 o niskiej palności. Wyróżnia się ona doskonałą przyczepnością, nawet na wilgotnych powierzchniach oraz w bardzo niskich temperaturach sięgających -25°C

Stosuje się przede wszystkim w produkcji elementów matrycowych oraz dla zapewnienia nieprzepuszczalności uszczelnień krzyżowych w matach izolacyjnych aluminiowych.

Długość taśm to 100 m. Ich szerokość to: 50 mm, 75 mm lub 100 mm.

  • Heading3

Ten rodzaj taśm wyróżnia się obecnością dodatkowej siatki z włókna szklanego, co przekłada się na zwiększoną wytrzymałość mechaniczną. Charakteryzuje je obecność powłoki silikonowej.

Taśmy izolacyjne Coroplast 912 przeznaczone są do uszczelniania krzyżowych uszczelnień w matach izolacyjnych z aluminium oraz uszczelniania mat lamelowych.

Ich długość to 50 m, z kolei szerokość: 50 mm, 75 mm lub 100 mm.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl