Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Trójniki stalowe ocynkowane z uszczelką

Znaleziono produktów: 33

Prace remontowe i konserwacyjne przydają się cyklicznie w każdym obiekcie mieszkalnym i użytkowym. Napraw i profilaktycznych kontroli wymaga np. sieć kanalizacyjna czy wentylacyjna. Aby działania były skuteczne i przynosiły spokój na dłuższy czas, potrzeba odpowiednich sprzętów i wysokiej jakości materiałów, jak np. trójniki stalowe, których głównym zadaniem jest przepuszczanie powietrza w wyznaczonych obszarach. Trójniki jak sama nazwa wskazuje tworzą trzy rozgałęzienia w instalacjach wentylacyjnych, czyli każdy z otworów skierowany jest w inną stronę, co ma zapewniać optymalną pracę całego systemu. Dlaczego warto zakupić trójniki właśnie u nas?

 

Stabilność i niezawodność

Posiadamy w swej ofercie trójniki siodłowe oraz trójniki TPCL z odejściem tłoczonym. Wszystkie wyposażone są w funkcjonalne uszczelki, dzięki czemu przymocowanie do rury jest odpowiednio trwałe. Trójniki są szczelne i eliminują ryzyko wypompowywania powietrza na złączach. Pozwalają w sposób równomierny rozprowadzić cyrkulację, aby instalacja wentylacyjna mogła spełniać swoją rolę. Niewielkie gabaryty oraz ergonomiczne kształty trójników sprawiają, że są one stosunkowo łatwe w montażu. 

 

Wytrzymałe trójniki nierdzewne

Nasze produkty wykonane są z mocnej stali , dzięki czemu są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Doskonale znoszą potencjalne ryzyko uszkodzeń mechanicznych, skrajne temperatury, wilgotność oraz spore obciążenia. Cynkowa powłoka zabezpieczająca ma za zadanie chronić części przed korozją oraz niekorzystnymi zjawiskami występującymi w ich bezpośrednim otoczeniu. Dzięki takiej budowie nasze profesjonalne trójniki legitymują się nadzwyczajną żywotnością eksploatacyjną, zapewniając prawidłowe działanie sieci wentylacyjnych w domu prywatnym lub w przedsiębiorstwie. 

 

Gwarancja na długi czas

Odpowiednie działanie wentylacji przekłada się na komfort wszystkich użytkowników pomieszczeń, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o nienaruszalność konstrukcji. Polecamy wysokiej klasy trójniki, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Aby cały system działał niczym jeden sprawny organizm, nawet najmniejsze elementy muszą pasować jak ulał i nienagannie spełniać swoje zadania. Materiały eksploatacyjne powinny pochodzić z pewnego i sprawdzonego źródła. Najlepszym dowodem naszej rzetelności są pozytywne rekomendacje zadowolonych klientów. Posiadamy w swoim asortymencie trójniki o różnych rozmiarach, które można precyzyjnie dopasować do własnych potrzeb i uwarunkowań instalacyjnych. Niezależnie od tego, czy tworzy się zupełnie nową sieć wentylacyjną, czy też modernizuje się już istniejącą sieć starszego typu, solidne trójniki stanowią części niezbędne do fachowego przeprowadzenia prac. Stanowią praktyczne i w pełni bezpieczne połączenia z rurociągami. Nasze produkty spełniają wszelkie normy przewidziane dla tego rodzaju towarów.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl