do kasy suma: 0,00 zł
Klimatyzator SMART EASY PRO - Nowość
Klimatyzator SMART EASY PRO - Nowość

Szukasz klimatyzatora do swojego domu, mieszkania bądź biura? Zależy Ci na tym, by klimatyzacja miała nowoczesne możliwości oraz zawsze dobrze się prezentowała? Jeśli tak, to świetnie się składa, ponieważ specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty, powstał klimatyzator SMART EASY PRO od marki HYUNDAI. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, nie rezygnuj z dalszej lektury, a z drugiej nie będziesz żałować.

czytaj całość »
Kominki wentylacyjne - przegląd produktu
Kominki wentylacyjne - przegląd produktu

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem w systemie wentylacyjnym są specjalne kominki, które montuje się na dachu. Umożliwiają one sprawną cyrkulację powietrza, na czym zależy nam w sposób szczególny. Czym dokładnie jest kominek wentylacyjny? Jakie funkcje pełni kominek wentylacyjny? Jakie rodzaje kominków dachowych możemy wyróżnić? Jaki kominek wentylacyjny warto wybrać? W celu uzyskania odpowiedzi na te pytania serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości czytelników. 

czytaj całość »
Leasing płatności – co warto o nim wiedzieć?
Leasing płatności – co warto o nim wiedzieć?

Prowadzisz działalność gospodarczą? Jesteś właścicielem firmy i zależy Ci na tym, by duże zakupy były dla Ciebie opłacalne? Cóż, jak łatwo można się domyślić, posiadanie własnego biznesu bardzo często wiąże się z niemałymi kosztami. Między innymi właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie Leasingu dla firm jako formę płatności. Zaintrygowany? Chcesz dowiedzieć się więcej? Jeśli tak, przejdź do kolejnych części tego artykułu.

czytaj całość »
Pompy ciepła z zasobnikiem wody
Pompy ciepła z zasobnikiem wody

Ogrzewanie to jeden z najtrudniejszych tematów przy budowie domu. Podczas projektowania budynku wszyscy zastanawiają się na początku, jak ma wyglądać ich system grzewczy. Każdy porządny projektant zada nam pytanie w pierwszym etapie budowy: Jak chcemy ogrzewać nasz budynek? Poza głównym typem różnych rodzai pieców czy kotłów stosowane są coraz częściej pompy ciepła do podgrzewania bieżącej wody. Zwane skrótem c.w.u., czyli ciepła woda użytkowa. Działają one za pomocą prądu. Nie potrzebują paliw konwencjonalnych. Nie zatruwają przez to otoczenia. Chronią przez to nasze środowisko. W przyszłości prąd powinien być produkowany przez alternatywne źródła energii.

czytaj całość »
Czerpnia wyrzutnia ścienna VILPE
Czerpnia wyrzutnia ścienna VILPE

Czerpnie i wyrzutnie to bardzo ważne elementy w przypadku wentylacji mechanicznej. Niekiedy ma ona kluczowy wpływ na działanie całego systemu, dlatego tak ważna jest kwestia tego, aby zwrócić uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły tego elementu. Jaką rolę odgrywają czerpnie i wyrzutnie w wentylacji? Gdzie powinniśmy umieścić czerpnię i wyrzutnię? Czy czerpnia i wyrzutnia mogą znajdować się obok siebie? Co powinniśmy wiedzieć na temat regulowanej czerpni ściennej IO 250 mm? W celu uzyskania odpowiedzi na te pytania serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości czytelników. 

czytaj całość »
Przejścia dachowe VILPE® - co musisz wiedzieć na ich temat?
Przejścia dachowe VILPE® - co musisz wiedzieć na ich temat?

Dach jest jednym z najważniejszych elementów w konstrukcji każdego budynku. Nie tylko chroni on użytkowników przed opadami atmosferycznymi. Odpowiada również za prawidłowy obieg powietrza i zapewnia izolację termiczną.

Prawidłowo zamontowany, bierze również udział w równoważeniu poziomu wilgotności wewnątrz budynku. Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań w kontekście budowy dachów, są przejścia dachowe. Jaką pełnią funkcję, dlaczego są tak ważne i jak działają? Na co zwrócić uwagę podczas ich wyboru? 

czytaj całość »
Kratki wentylacyjne na wymiar - czy warto się na nie zdecydować?
Kratki wentylacyjne na wymiar - czy warto się na nie zdecydować?

Budując swój wymarzony dom, należy uwzględnić wiele istotnych kwestii, w tym również tych związanych z prawidłowo wykonanymi instalacjami i niezbędnymi systemami. Ze względu na wysoką izolacyjność pomieszczeń konieczne jest zastosowanie odpowiedniego systemu wentylacyjnego, który pozwoli uzyskać odpowiednią jakość powietrza wewnątrz. Kratki wentylacyjne na wymiar to niezbędne zakończenie każdej instalacji, która jako jedyna jest widoczna w pomieszczeniach dlatego też warto zadbać o jej aspekty funkcjonalne jak również estetyczne. 

czytaj całość »
Filtry antysmogowe do wentylacji mechanicznej - Mocarz
Filtry antysmogowe do wentylacji mechanicznej - Mocarz

W dużych miastach coraz większą popularnością cieszą się filtry antysmogowe przeznaczone do wentylacji mechanicznej. Nie ma w tym jednak niczego dziwnego, jeśli weźmiemy pod uwagę jakość powietrza w tamtejszych lokalizacjach. Co powinniśmy wiedzieć na temat filtrów antysmogowych? Jakiej jakości powietrza możemy oczekiwać w przypadku stosowania filtrów antysmogowych? Jakie zalety posiada przeciętny antysmogowy filtr elektrostatyczny? Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości naszych czytelników. 

czytaj całość »
Co powinniśmy wiedzieć na temat wyrzutni dachowych/czerpni?
Co powinniśmy wiedzieć na temat wyrzutni dachowych/czerpni?

Zarówno czerpnie dachowe, jak i wyrzutnie razem z kanałami i kształtkami są w stanie stworzyć kompletny system wentylacyjny. Elementy te umożliwiają pobór i wyrzut powietrza nad płaszczyzną naszego dachu. Jaką funkcję pełnią wyrzutnie dachowe? W jaki sposób zbudowane są przeciętne wyrzutnie dachowe? Na co zwrócić uwagę kupując czerpnie? Z jakich materiałów mogą być produkowane wyrzutnie dachowe? Ile może kosztować wyrzutnia dachowa i od czego zależna jest cena? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników. 

czytaj całość »
Rekuperatory ścienne Vento - dlaczego warto się na nie zdecydować?
Rekuperatory ścienne Vento - dlaczego warto się na nie zdecydować?

Kiedy zdecydujemy się na zbudowanie domu od podstaw, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważna jest kwestia odpowiedniej wentylacji w budynku. Niestety niejednokrotnie dochodzi do sytuacji, w której opłaty za rachunki zwiększają się, bowiem konieczne jest bardziej intensywne dogrzewanie. Jest to bezpośrednio związane ze stratą ciepła. Na szczęście istnieją sposoby na zminimalizowanie tego zjawiska, a jednym z nich jest kupienie rekuperatora. Jakie zastosowanie mają rekuperatory ścienne Vento? W jaki sposób urządzenie działa zimą? W jaki sposób sterować rekuperatorami Vento? Jak zamontować rekuperator ścienny Vento? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników. 

czytaj całość »
Rekuperatory Klimor i Amber
Rekuperatory Klimor i Amber

Optymalne wietrzenie jest bardzo istotne, bowiem pozytywnie wpływa na nasza zdrowie, a także na osoby, które również przebywają w budynku. Często wybiera się jednostki centralne z odzyskiem ciepła, co nazywane jest systemem rekuperacji. W tym przypadku kluczowym elementem jest rekuperator, który powinien być odpowiednio dobrany. Co powinniśmy wiedzieć na temat rekuperatora Amber O1200? Jak prezentuje się charakterystyka techniczna Amber O1200? Jakie cechy charakterystyczne posiada rekuperator KCO 1200? W jaki sposób wygląda układ sterowania i charakterystyka techniczna rekuperatora KCO 1200? W celu uzyskania odpowiedzi na te pytania serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości czytelników. 

czytaj całość »
Rekuperator ścienny ClimTec - co powinniśmy o nim wiedzieć?
Rekuperator ścienny ClimTec - co powinniśmy o nim wiedzieć?

Zdecydowana większość budynków potrzebuje odpowiedniego systemu wentylacji. Niestety często wiąże się to z efektem utraty ciepła, co musimy nadrabiać ogrzewaniem. Na szczęście istnieje sposób na to, aby uniknąć tego typu zjawiska i oszczędzić swoje pieniądze. Wystarczy zainwestować w wysokiej klasy rekuperator. Co powinniśmy wiedzieć na temat rekuperatora ściennego ClimTec? Jakie najważniejsze cechy rekuperatorów możemy wyróżnić? W jaki sposób działają rekuperatory ClimTec? Jak zamontować rekuperator ścienny ClimTec? Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania, serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości naszych czytelników. 

 

czytaj całość »
Darmowa wycena klimatyzacji - na czym polega?
Darmowa wycena klimatyzacji - na czym polega?

Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji, ale nie wiesz, ile to będzie Cię kosztowało? Chciałbyś skorzystać z profesjonalnej pomocy na korzystnych warunkach? Mamy na to rozwiązanie. W ramach bezpłatnej wyceny klimatyzacji nie tylko podpowiemy, ile będzie to kosztować, ale również zdradzimy, jak najlepiej wykorzystać Twoją przestrzeń oraz jakie urządzenie do niego dopasować.

czytaj całość »
Rekuperatory Amber
Rekuperatory Amber

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła stała się ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala obniżyć wydatki związane z budową i użytkowaniem wentylacji oraz ogrzewaniem. Jednocześnie zapewnia wysoką jakość powietrza. Istnieją różne modele rekuperatorów, ze względu na rodzaj wymiennika ciepła oraz parametry. Czym charakteryzują się rekuperatory Amber i gdzie można je zastosować?

czytaj całość »
Promocje w naszym sklepie internetowym. Co warto kupić?
Promocje w naszym sklepie internetowym. Co warto kupić?

Dział promocje to szczególnie często odwiedzane miejsce przez naszych klientów. Kuszące ceny, atrakcyjne oferty to coś, czego zdecydowanie wielu z nich nieustannie poszukuje. Nic w tym dziwnego, bowiem to niezwykle skuteczny sposób na zaoszczędzenie niemałych pieniędzy. Dlatego też tak duża liczba klientów chciałaby wiedzieć, na czym warto zaoszczędzić? Jakie promocje będą korzystną ofertą? Chętnie odpowiadamy. 

czytaj całość »
Dlaczego warto zdecydować się na rekuperator KCX+?
Dlaczego warto zdecydować się na rekuperator KCX+?

Rekuperator to centrala mechanicznej wentylacji. Posiada on specjalnie zaprojektowany wymiennik, dzięki któremu możliwe jest odzyskiwanie ciepła z wywiewanego powietrza, które było już zużyte. Kiedy nowe powietrze dostaje się do wnętrza, wówczas ciepło zostaje przekazywane. Rozwiązanie to ostatnimi czasy cieszy się coraz większa popularnością, ze względu na generowanie znacznych oszczędności. Co powinniśmy wiedzieć na temat rekuperatora KCX+?

czytaj całość »
Nagrzewnice kanałowe NKP oraz NKD
Nagrzewnice kanałowe NKP oraz NKD

Nagrzewnice są używane do ocieplania dużych powierzchni lub mają działanie punktowe - np. osuszają intensywnie mokry fragment ściany lub wywietrzniki. Mają uniwersalne zastosowanie - mogą być używane wewnątrz pomieszczeń oraz poza budynkami. Największą zaletą jest natychmiastowe działanie - dysponują dużą mocą i od razu można odczuć efekty ich pracy. Dzięki prostej konstrukcji są łatwe w użytkowaniu i serwisowaniu.  

czytaj całość »
Rekuperatory Provent - co warto o nich wiedzieć?
Rekuperatory Provent - co warto o nich wiedzieć?

Ostatnimi czasy rekuperatory Provent cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma w tym jednak niczego dziwnego, jeśli weźmiemy pod uwagę szereg zalet tego rozwiązania. Co to jest rekuperator Provent i czym się charakteryzuje? Jakie dane na temat rekuperatora Provent warto znać? Jakie wyposażenie wchodzi w skład rekuperatora Provent? Co powinniśmy wiedzieć na temat sterowania rekuperatorem? W celu uzyskania odpowiedzi na te pytania serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości czytelników.

czytaj całość »
Regulatory VENTS - przegląd oferty
Regulatory VENTS - przegląd oferty

Regulatory to bardzo istotne elementy każdej wentylacji. Ich odpowiedni wybór to kwestia niemalże priorytetowa, jeśli zależy nam na tym, aby system był sprawny i bezawaryjny. Z pewnością godne polecenia są popularne regulatory Vents, które znajdują się w naszym asortymencie. Czym wyróżniają się poszczególne urządzenia? Jakie mają parametry techniczne i dlaczego warto się na nie zdecydować? W celu uzyskania odpowiedzi na te pytania serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości czytelników.  

czytaj całość »
Zastanawiasz się nad montażem rekuperacji? Sprawdź naszą darmową wycenę
Zastanawiasz się nad montażem rekuperacji? Sprawdź naszą darmową wycenę

Rozważając montaż oraz użytkowanie systemu instalacji wentylacji mechanicznej w budynku konieczne jest wzięcie pod uwagę kilku kwestii, takich jak między innymi koszty montażu i użytkowania, wydajność oraz dodatkowe udogodnienia. Jeśli zależy nam na jak najlepszych rozwiązaniach, najlepszym wyborem będzie montaż instalacji rekuperacji, czyli odpowiedniej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Oferujemy w pełni darmową wycenę montażu rekuperacji w naszej firmie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl