Co trzeba wiedzieć o kanałach wentylacyjnych w domu?
Co trzeba wiedzieć o kanałach wentylacyjnych w domu?

Kanały wentylacyjne to bardzo ważny element każdej wentylacji grawitacyjnej. Jak się jednak okazuje, spora część bardzo mało o nich wie. To błąd, a niewiedza może nas słono kosztować. Nikt z nas nie lubi dodatkowych wydatków, dlatego warto przyjrzeć się właśnie kanałem wentylacyjnym. Co warto wiedzieć na ten temat? Jakie wymiary muszą mieć kanały wentylacyjne? Jak wygląda prawidłowe wykonanie kanałów wywiewnych?

czytaj całość »
Kratki wentylacyjne niezbędnym elementem systemu wentylacji
Kratki wentylacyjne niezbędnym elementem systemu wentylacji

System wentylacyjny złożony jest z podstawowych i pobocznych składników, które razem przeprowadzają wymianę powietrza w pomieszczeniach. Funkcjonowanie tego systemu najczęściej wiąże się z wytwarzaniem niewielkiego hałasu, co jest spowodowane działaniem wentylatorów lub przepływu w skomplikowanych odcinkach przewodów. Części pomocnicze wentylacji, niemające dużego wpływu na mikroklimat wewnętrzny, pełnią dużą rolę w rozprowadzaniu i kierowaniu przepływami powietrza.

czytaj całość »
Wentylacja domowa – jak zadbać o odpowiednią?
Wentylacja domowa – jak zadbać o odpowiednią?

Odpowiednia wentylacja powietrza jest podstawą zdrowego klimatu naszych mieszkań. Jednakże, aby zapewnić taki stan, musimy zadbać o odpowiednią cyrkulację, wymianę powietrza. Jest to bardzo ważne, nawet istnieje powiedzenie, które mówi, że bez jedzenia jesteśmy w stanie przeżyć 3 tygodnie, bez wody 3 dni, natomiast bez powietrza tylko 3 minuty. Odpowiedni rodzaj oraz solidnie wykonana instalacja wentylacyjna to podstawa, jeśli chodzi o budowę nowego domu.

czytaj całość »
Nowy sklep wentylacyjny
Nowy sklep

Sklep internetowy Hojero to kompleksowe miejsce , w którym znajdziecie Państwo wszystkie produkty potrzebne do klimatyzacji , wentylacji czy rekuperacji. Jeśli Państwo nie znajdziecie interesującego was produktu to jesteśmy w stanie znaleźć oraz wycenić każdy przedmiot pasujący do przedstawionych wymagań.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl