do kasy suma: 0,00 zł
Klimatyzator Gree, czyli jeden z najlepszych wyborów
Klimatyzator Gree, czyli jeden z najlepszych wyborów

Klimatyzatory pojawiają się coraz częściej w naszych domach i firmach. Stają się coraz powszechniejsze. Nic dziwnego. Są to bardzo praktyczne urządzenia, które zapewniają komfort osobom w pomieszczeniu wyposażonym w to urządzenie. Atutem tych urządzeń jest fakt, że są one odporne na awarie oraz są przystosowane do długiej pracy. Przez to są w stanie chłodzić pomieszczenie przez wiele lat.

czytaj całość »
Jak dokonać wyboru rur wentylacyjnych?
Jak dokonać wyboru rur wentylacyjnych?

Jeśli zdecydujemy się na instalacje wentylacyjną w budynku, musimy zadbać o profesjonalny projekt, w którym znajdziemy informacje na temat rodzaju i wielkości rur, które zostaną wykorzystane. Ich wybór wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych i może sprawić nam wiele kłopotów. Jakie zastosowanie mają rury wentylacyjne? Jakie ich rodzaje możemy wyróżnić? W jaki sposób wybrać rury wentylacyjne? Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania, serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości. 

czytaj całość »
Klimatyzatory Split firmy HAIER
Klimatyzatory Split firmy HAIER

Klimatyzatory w dzisiejszych czasach cieszą się ogromną popularnością. Jeszcze niedawno były stosowane przede wszystkim do sklepów i biur, jednak coraz częściej mają także zastosowanie w domach. Czym dokładnie jest klimatyzator? Jakie rodzaje klimatyzatorów możemy wyróżnić? W jaki sposób działa klimatyzator? Jakie zalety i wady tego rozwiązania możemy wyróżnić? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników. 

czytaj całość »
Pompy ciepła Hyundai
Pompy ciepła Hyundai

Jeśli szukamy taniego, jednocześnie komfortowego sposobu na ogrzewanie, warto wziąć pod uwagę pompy ciepła, które ostatnimi czasy cieszą się dużą popularnością. Czym dokładnie jest pompa ciepła? Jakie najważniejsze elementy pompy ciepła możemy wyróżnić? Dlaczego warto zdecydować się na ogrzewanie domu pompą ciepła? W jaki sposób dokonać wyboru pompy ciepła? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników. 

czytaj całość »
Pompy ciepła LG monoblok – Dobra inwestycja na przyszłość
Pompy ciepła LG monoblok – Dobra inwestycja na przyszłość

Ogrzewanie swojego mieszkania lub domu jest bardzo kosztowne, dlatego to w pełni zrozumiałe, że poszukujemy rozwiązania, które obniży nasze koszty. Oczekujemy również, że kupione urządzenie będzie działać niezawodnie. Ceny tradycyjnych paliw wykorzystywanych do ogrzewania, dynamicznie się zmieniają, więc szukamy czegoś, z dobrą wizją na przyszłość. Przedstawione źródło ciepła to idealne rozwiązanie, jeżeli chcemy zaoszczędzić na ogrzewaniu przez najbliższe kilkadziesiąt lat.

czytaj całość »
Klimatyzatory ścienne split LG
Klimatyzatory ścienne split LG

Decydując się na zakup klimatyzatora, za każdym razem pierwsze, czym zaczynamy się przejmować to cena takiego urządzenia. Czy warto dołożyć znaczą sumę? A może jednak zaoszczędzić, bo nie będzie żadnej różnicy? Na rynku znajdziemy wiele sprzętów w przeróżnych cenach, jednak na co powinniśmy postawić? Najpierw należy się zastanowić ile jesteśmy w stanie wydać pieniędzy. I nie, naprawdę, nie należy się przejmować, że do wydania posiadamy niewielki budżet. W ofercie LG na naszej stronie internetowej posiadamy klimatyzator, który pomimo niskiej ceny, jest w stanie podołać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientom.

czytaj całość »
Jaki klimatyzator przenośny wybrać?
Jaki klimatyzator przenośny wybrać?

Lato to cudowna pora roku. Jednak nie da się ukryć, że temperatury podczas tej pory roku potrafią bardzo przeszkadzać i wywoływać dyskomfort. Jest wiele sposobów na schłodzenie się. Jednymi z najskuteczniejszych sposobów są zdecydowanie klimatyzatory. Można zainwestować w klimatyzację montowaną na stałe, ale to duży wydatek wymagający dodatkowego zatrudnienia fachowca. Rozwiązanie jest proste - można zdecydować się na klimatyzator mobilny. Jest mniejszy niż klimatyzator stały, mimo to działa tak samo efektywnie.

 

czytaj całość »
Kratki wentylacyjne – co należy o nich wiedzieć?
Kratki wentylacyjne – co należy o nich wiedzieć?

Nie trzeba być specjalistą, aby zdawać sobie sprawę z tego, że kratka wentylacyjna powinna znaleźć się właściwie w każdym otworze wentylacyjnym. Nie wszyscy jednak wiemy, jak ważną funkcję ona pełni, a także w jaki sposób dokonać ostatecznego wyboru. Czym dokładnie jest kratka wentylacyjna? Jakie rodzaje kratek wentylacyjnych możemy wyróżnić? Co należy wiedzieć przed zainstalowaniem kratki? Dlaczego powinniśmy posiadać kratki wentylacyjne? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników. 

czytaj całość »
Klimatyzatory ścienne split Hyundai – kompendium wiedzy
Klimatyzatory ścienne split Hyundai – kompendium wiedzy

Na przestrzeni lat wysokość temperatur gwałtownie się zwiększyła. Możemy to odczuć szczególnie w porze letniej. Pomieszczenia gwałtownie się wtedy nagrzewają, więc temperatury wewnątrz odczuwamy jeszcze dotkliwiej. Aby temu zaradzić, można zdecydować się na zakup klimatyzatora ściennego. Na rynku znajduje się wiele różnych modeli. Czym się kierować przy wyborze odpowiedniego klimatyzatora ściennego? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie tego produktu? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej.

czytaj całość »
Wysokiej jakości elementy do instalacji wentylacyjnej
Wysokiej jakości elementy do instalacji wentylacyjnej

Rozwiązanie w postaci wentylacji stanowi ważne, często integralne rozwiązanie, które umożliwia komfortowe użytkowanie poszczególnych przestrzeni. Ułatwienie cyrkulacji powietrza przekłada się także na jakość pracy wykonywanej przez pracowników. Z pewnością zaduch nie ułatwia realizacji poszczególnych zleceń, zwłaszcza, gdy potrzeba świeżego umysłu, czy chwili wytchnienia. Dlatego wentylacja komercyjna, wykorzystywana w szeregu obiektów przemysłowych, także biurowcach, zapewnia możliwość wygodnego korzystania z pomieszczeń.

czytaj całość »
Wysokiej jakości skrzynki samouszczelniające
Wysokiej jakości skrzynki samouszczelniające

Nowoczesne technologie oraz trendy związane z organizacją przestrzeni użytkowych oraz mieszkalnych, nastawione są na wysokiej jakości, nowoczesne rozwiązania, które działają bardzo efektywnie oraz bez zarzutu. Szereg obiektów architektonicznych wymaga uwzględnienia poszczególnych typów instalacji, jak kanalizacyjn - wodna, elektryczna, czy też wentylacyjna. Poprzez poszczególne rozwiązania możliwe jest zapewnienie komfortowego użytkowania danej przestrzeni.

czytaj całość »
Systemy kanałów z tworzywa PCV w instalacji wentylacji mechanicznej – czy warto je wybrać?
Systemy kanałów z tworzywa PCV w instalacji wentylacji mechanicznej – czy warto je wybrać?

Czyste i świeże powietrze ma dla naszego zdrowia niebagatelne znaczenie. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na montaż systemu wentylacji. Jednak do dobrze działającego systemu konieczne jest zadbanie o sprawne i solidne elementy całej instalacji. W tych czasach nie używamy już tradycyjnych rur giętkich lub karbowanych, ze względu na ich dużą sztywność i nietrwałość. Obecnie najczęściej wybiera się systemy kanałów wykonane z tworzywa sztucznego PCV, które łączą w sobie zalety rur stalowych i giętkich. Są wytrzymałe, sztywne jednak można je wygiąć, a przy tym w użytkowaniu są naprawdę mało hałaśliwe. Jak wybrać odpowiednie kanały z tworzyw PCV dla swojej instalacji wentylacji mechanicznej?

czytaj całość »
Drzwiczki rewizyjne – które rozwiązanie będzie najlepsze?
Drzwiczki rewizyjne – które rozwiązanie będzie najlepsze?

Drzwiczki rewizyjne zapewniają wysokiej jakości wykończenie otworów w sufitach i ścianach, umożliwiając jednocześnie dostęp do wszelkich niezbędnych usług inżynieryjnych. Czy masz nikłe wyobrażenie o rodzaju drzwiczek rewizyjnych, które powinieneś zamontować? W takim przypadku wskazane jest przejrzenie naszych produktów, ponieważ można je zainstalować na dowolnej powierzchni. Nie ma znaczenia czy pracujesz nad nowym projektem budowlanym, czy renowacyjnym - w naszej ofercie znajdziesz je w szerokiej gamie rozmiarów, stylów i materiałów.

 

czytaj całość »
System wentylacyjny na miarę Twoich potrzeb
System wentylacyjny na miarę Twoich potrzeb

System wentylacyjny jest ważną częścią planu budowy czy remontu. Wentylacja powinna zapewniać odpowiednią wymianę powietrza, standard epidemiologiczny, odpowiednią temperaturę i wilgotność powietrza.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Każdy system wentylacji, w każdym pomieszczeniu powinien zapewniać użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo, w zależności od potrzeb możliwe jest zamontowanie odpowiednich filtrów, pochłanianie kurzu, pleśni, bakterii i wirusów.

czytaj całość »
Podstawowe informacje na temat rekuperatora ściennego
Podstawowe informacje na temat rekuperatora ściennego

Wiele osób zastanawia się czy rekuperator ścienny jest odpowiednim rozwiązaniem dla domu. Wszelkie wątpliwości są oczywiście doskonale zrozumiałe, bowiem rekuperacja to dość duży koszt, dlatego też należy się nad nią odpowiednio zastanowić. Co powinniśmy wiedzieć na temat rekuperatora ściennego? Jakie rodzaje rekuperatorów możemy wyróżnić? O czym należy pamiętać wybierając rekuperator? Na jaki rekuperator ścienny warto się zdecydować? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników. 

czytaj całość »
Klimatyzatory split – co powinniśmy o nich wiedzieć?
Klimatyzatory split – co powinniśmy o nich wiedzieć?

Klimatyzacje split ostatnimi czasy cieszą się coraz większą popularnością. Są uznawane za niezwykle wydajne, dodatkowo mogą utrzymać odpowiednią temperaturę niezależnie od tego, z jaką porą roku mamy do czynienia. Na rynku znaleźć jednak można wiele różnych urządzeń, które na pierwszy rzut oka różnią się jedynie ceną. Jak zbudowany jest klimatyzator split? W jaki sposób działa to urządzenie? Jakie rodzaje klimatyzatorów możemy wyróżnić? Na co zwrócić uwagę wybierając klimatyzator split? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników.

czytaj całość »
Kurtyny powietrzne – przegląd rozwiązań na rynku
Kurtyny powietrzne – przegląd rozwiązań na rynku

Kurtyny powietrzne to urządzenia montowane nad drzwiami pomieszczeń, w których konieczne jest pozostawienie otwartych drzwi. Pomagają one odseparować powietrze z wnętrza budynku od powietrza zewnętrznego, dzięki czemu temperatura wewnątrz pomieszczenia pozostaje utrzymana na odpowiednim poziomie. Kurtynę instaluje się na całej szerokości otworu drzwiowego, w ten sposób, aby strumień powietrza mógł pokryć go w całości. Wentylator zasysa powietrze z pomieszczenia i kieruje je w dół - tworząc w ten sposób strugę powietrza.

czytaj całość »
Jakie lampy przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe warto wybrać?
Jakie lampy przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe warto wybrać?

Lampy UV przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe są wyjątkowo przydatnymi urządzeniami. Mogą posłużyć do dezynfekcji powietrza w wielu miejscach. Są używane m. in. w placówkach służby zdrowia, sklepach spożywczych, środkach komunikacji miejskiej, firmach kurierskich, jednostkach administracji publicznej oraz edukacji. Sprawdzają się znakomicie nie tylko w publicznych miejscach - są nieocenioną pomocą również w prywatnych domach czy nawet samochodach. Wirusy, bakterie, grzyby i inne drobnoustroje szkodliwe dla ludzkiego organizmu są sprawnie i skutecznie usuwane dzięki promieniowaniu ultrafioletowemu. 

czytaj całość »
Jak wybrać oczyszczacz powietrza?
Jak wybrać oczyszczacz powietrza?

Nie od dziś wiadomo, że czyste powietrze wpływa na zdrowie każdego z nas. W tym celu warto postawić na nowoczesne oczyszczacze powietrza, które dają pożądane efekty. Dobra jakość w połączeniu z łatwą obsługą urządzenia sprawiają, że z powodzeniem zastosujemy urządzenie w domu. Badania jasno wskazują, że w domach pełno jest bakterii i drobnoustrojów, które szkodzą samopoczuciu i mają negatywny wpływ na układ oddechowy. Zbyt mała wentylacja w domu nie jest dobra dla organizmu ludzkiego, na szczęście z pomocą przychodzą oczyszczacze powietrza. Dlaczego warto po nie sięgnąć? Jaki model wybrać? Czym się kierować podczas zakupu?

czytaj całość »
Powietrzne pompy ciepła - PANASONIC
Powietrzne pompy ciepła - PANASONIC

W naszym sklepie dostaniesz wszystko, czego potrzeba Ci do zamontowania wentylacji w domu jednorodzinnym. Dostaniesz u nas wsparcie doświadczonych pracowników, którzy pomogą Ci w razie jakichkolwiek wątpliwości. Co za nami przemawia? Blisko 14 lat zdobywania doświadczenia, w montażu i instalacji - instalatorów! Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę wykonywanych usług, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl