Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Akcesoria do rekuperatorów Thessla Green

Znaleziono produktów: 3
 Chłodnica freonowa CoolBox F do rekuperatora Thessla Green
Chłodnica freonowa CoolBox F do rekuperatora Thessla Green
Producent: Thessla green
Cena: 3 943,02 zł (netto: 3 205,71 zł )
szt.
Chłodnica CoolBox do rekuperatora Thessla Green
Chłodnica CoolBox do rekuperatora Thessla Green
Producent: Thessla green
Cena: 3 943,02 zł (netto: 3 205,71 zł )
szt.
Skrzyżowanie przewodów CrossBox do rekuperatora Thessla Green
Skrzyżowanie przewodów CrossBox do rekuperatora Thessla Green
Producent: Thessla green
Cena: 715,51 zł (netto: 581,72 zł )
szt.

Firma Thessla Green to polski producentem central wentylacyjnych z możliwością odzysku ciepła oraz wszelkich niezbędnych do nich akcesoriów. Wśród nich znalazły się produkty takie jak chłodnica, przepustnica, skrzyżowanie przewodów oraz wiele innych elementów, które mogą okazać się potrzebne w trakcie instalacji rekuperacji od Thessla Green.

 

Thessla Green – co to za firma?

Thessla Green to polski producent central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła oraz rekuperatorów AirPack, które wyróżniają się pod wieloma względami. Wszystko za sprawą innowacyjnych technologii i rozwiązań, które czynią je jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku. Zostały one bowiem wyposażone w gadżety takie jak stałoprądowe wentylatory, wymienniki przeciwprądowe Recair, system sterowania Green–T oraz wiele innych, bardzo pomocnych udogodnień. Co więcej, Thessla Green wytwarza swoje produkty w o oparciu o technologię opracowaną przez własny zespół badawczo–rozwojowy, co jeszcze bardziej przekłada się na ich jakość.

 

Jakie akcesoria oferuje Thessla Green?

Centrale wentylacyjne oraz rekuperatory Thessla Green warto wzbogacić o dodatkowe akcesoria. Dzięki nim rekuperacja stanie się jeszcze bardziej wydajna, a zarazem i funkcjonalna. Dlatego też w ofercie Thessla Green znalazły się akcesoria takie jak:

  • Chłodnica do rekuperatora CoolBox – niezmiernie przydatne w okresie lata. Dzięki niej rekuperator schładza powietrze z większą mocą.
  • Chłodnica freonowa CoolBox F do rekuperatora – podobnie jak zwykły CoolBox skutecznie pomaga obniżyć temperaturę wewnątrz budynku. W przeciwieństwie do zwykłego Coolbox'a jej chłodziwem jest freon.
  • Przepustnica gruntowego wymiennika ciepła gwc GroundBox do rekuperatora – w  zależności od warunków panujących na zewnątrz oraz wewnątrz budynku, pozwala ona na przełączenie króćca czerpnego centrali wentylacyjnej w sposób całkowicie zautomatyzowany. Ponadto została ona wyposażona również w funkcję pracy regeneracyjnej wymiennika.
  • Skrzyżowanie przewodów CrossBox – to opatentowana przez Thessla Green kształtka, która umożliwia skrzyżowanie 2 przewodów bez konieczności zwiększenia przestrzeni przewodu.
  • Systemy montażu AirPack4 oraz Thessla Green Home – są niezbędne do montażu ściennego, podłogowego oraz sufitowego.

 

Wszystkie te produkty w atrakcyjnie niskich cenach można znaleźć w asortymencie sklepu Hojero.pl – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Chłodnica do rekuperatora CoolBox czy freonowa CoolBox F?

Najistotniejszą różnicą pomiędzy chłodnicami do rekuperatora od Thessla Green jest chłodziwo, jakie się w nich znajduje. Standardowe rekuperatory CoolBox są chłodzone wodą, podczas gdy model CoolBoox F chłodzi za pomocą freonu. To z kolei wpływa na wydajność urządzenia. Dlatego też chłodnica freonowa CoolBox F jest polecana do instalacji w dużych budynkach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl