Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wentylacja pomieszczeń ma ogromne znaczenie dla zachowania zdrowia wszystkich osób przebywających w pomieszczeniach. Coraz więcej osób przekonuje się, że najlepszych sposobem jest wentylacja mechaniczna, czyli tzw. rekuperacja, na której instalacje decyduje się coraz więcej osób. Co ważne, coraz więcej osób stosuje również dość efektywne filtry kanałowe, które posiadają funkcję oczyszczania powietrza z pyłów i gazów, a wszystko dzięki wysokim właściwościom absorbującym. To wszystko sprawia, że bakterie i zanieczyszczenia nie mogą przenikać do pomieszczeń, wpływając w2 ten sposób na samopoczucie mieszkańców. Okazuje się, że istnieją jeszcze inne akcesoria dzięki którym można jeszcze lepiej zadbać o czystość powietrza. W naszej ofercie prezentujemy wysokiej jakości akcesoria do filtrów kanałowych, które pozwalają na maksymalne ulepszenie posiadanej wentylacji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Jakie akcesoria do filtrów kanałowych są dostępne?

W ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy wysokiej jakości akcesoria do filtrów kanałowych. Na początek warto zwrócić uwagę na filtr węglowy. Jest to tzw. filtr antysmogowy wielokrotnego użytku, który neutralizuje brzydkie zapachy. Posiada moduł aż z sześcioma wkładami z węglem aktywnym, a wszystko do jeszcze lepszego oczyszczania powietrza. W ostatnim czasie filtry węglowe do wentylacji cieszą się niegasnąca popularnością, a wszystko przez konieczność zapewnienia dostępu do świeżego powietrza, co w czasach wszechobecnie panującego smogu jest szalenie istotne. Spośród innych akcesoriów do filtrów kanałowych polecamy wybór modułu jonizującego do uzdatniania powietrza w kanale wentylacyjnym. Zastosowanie takich dodatków, pozwala na stworzenie efektywnej wentylacji, która wpłynie na zdrowie i samopoczucie wszystkich mieszkańców. Wiele osób przekonuje się, że choć filtry kanałowe są wysoce skutecznym sposobem na pozbycie się pyłów, zanieczyszczeń i wszystkich innych szkodliwych bakterii, w połączeniu z akcesoriami mogą podwoić skuteczność całego systemu. Warto wiedzieć, że wśród akcesoriów do kanałów można znaleźć również przyłącza modułu do kanału wentylacyjnego. Nasza oferta jest niezwykle szeroka, dlatego każdy może już dziś stworzyć swój efektywny system wentylacji.

 

Skorzystaj z naszego szerokiej oferty

Jesteśmy sklepem internetowym, który już od lat oferuje skuteczne systemy wentylacji i rekuperacji do domów i wszystkich innych budynków, które poszukują innowacyjnych rozwiązań. W ofercie posiadamy różnorodny sprzęt, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie. Posiadamy również akcesoria do systemów, filtry i w wiele innych. Zachęcamy do zakupów, a w przypadku pytań do kontaktu. Chętnie pomożemy dobrać jak najlepsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl