Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Filtr Kanałowy CleanBox Thessla Green
Filtr Kanałowy CleanBox Thessla Green
Producent: Thessla green
Cena: 1 461,90 zł (netto: 1 188,54 zł )

Wydajna wentylacja mechaniczna to marzenie wielu, dzięki zapewnieniu dobrej jakości świeżego powietrza. Jednak aby była ona jeszcze bardziej przydatna, warto zdecydować się na odpowiednie rozwiązania, które pozwolą zwiększyć jej skuteczność. Mowa o odpowiednich filtrach kanałowych, które sprawnie oczyszczają powietrze oraz kanały wentylacyjne. 

 

Filtry kanałowe- jakie oferują korzyści?

Oczyszczenie powietrza nawiewanego możliwe jest dzięki wykorzystaniu odpowiednich filtrów kanałowych. Produkty te dostępne w naszej ofercie pozwalają na odpowiednie zadbanie o czystość urządzeń i elementów wentylacji. Filtry zatrzymują wszelkie zanieczyszczenia zawarte w powietrzu, które niezwykle często osadzają się w kanałach wentylacyjnych. Dzięki temu możliwe jest maksymalne zabezpieczenie sprzętu i ochrona przed negatywnym działaniem wszelkich zanieczyszczeń różnorodnego pochodzenia. Dostępne w ofercie filtry kanałowe przeznaczone są do użytku w kanałach wentylacji, wykonane są z trwałej ocynkowanej stali.

 

Filtry kanałowe antysmogowe 

Filtr kanałowy antysmogowy pozwala na zachowanie odpowiedniej filtracji pyłów i zanieczyszczeń o odpowiedniej średnicy cząsteczek, dzięki czemu możliwe jest wyłapywanie smogu i innych niechcianych substancji. Zalecane do instalacji w systemach wentylacji i rekuperacji pozwalają uzyskać naprawdę pozytywne rezultaty. 

 

Zalety wykorzystania filtrów kanałowych w instalacjach 

Filtr kanałowy powietrza zastosowany w instalacji wentylacji pozwala na zapewnienie odpowiedniej klarowności powietrza oraz skuteczną ochronę jej poszczególnych elementów konstrukcyjnych przed zanieczyszczeniami i zniszczeniem. Filtry te są bardzo skuteczne, pozwalają na zatrzymanie około 70% pyłów i molekuł, dodatkowo absorbując wiele niekorzystnych związków lotnych oraz zapachów. Dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów możliwe  jest znaczne zwiększenie czystości powietrza oraz zachowanie dłuższej żywotności instalacji. Ma to duże znaczenie zarówno ze względów finansowych jak i ekonomicznych, przekładając się na wyższą wydajność wentylacji oraz zdecydowanie dłuższą żywotność.

 

Czy warto stosować filtry kanałowe do oczyszczania powietrza?

Głównym celem stosowania tych materiałów jest odpowiednie oczyszczenie powietrza nawiewanego do budynków z niepożądanych pyłów i gazów. Posiadają one odpowiednie właściwości absorbujące, dzięki czemu skutecznie wiążą wszelkie bakterie i zanieczyszczenia, których ciężko uniknąć podczas pracy systemu wentylacji. 

 

Co jeszcze warto wiedzieć? 

Filtry do systemów wentylacji przeznaczone są do sprawnego oczyszczania powietrza z wszelkich cząsteczek, ale także drobnych liści, przedmiotów, a nawet kurzu. Niestety przedmioty tego typu mogą uszkodzić system wentylacji lub wpłynąć negatywnie na czas jego użytkowania. Dlatego też warto pomyśleć o nich również w swojej instalacji i cieszyć się odpowiednią jakością powietrza bez niechcianych zanieczyszczeń, pyłów i zapachów. Sprawdź naszą bogatą ofertę produktów i wybierz coś idealnego dla siebie. W razie problemów służymy pomocą i doświadczeniem. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl