Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • Cena:

Filtry do rekuperatorów Thessla Green

Znaleziono produktów: 1
Filtry powietrza CleanPad Pure do rekuperatorów Thessla Green
Filtry powietrza CleanPad Pure do rekuperatorów Thessla Green
Producent: Thessla green
Cena: 206,21 zł (netto: 167,65 zł )

W tej kategorii w naszym sklepie pragniemy przedstawić najwyższej jakości filtry do rekuperatorów Thessla Green. Filtry znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości syntetycznych materiałów filtracyjnych o niskich oporach przepływu powietrza, a także wysokiej odporności na wahania temperatur oraz wilgoć. Co ważne, wszystkie produkty spełniają wymagania normy EN779. 

Najlepszej jakości filtry do rekuperatorów Theesla Green

Filtry dostępne w naszej ofercie to gwarancja dopasowania do różnych modeli rekuperatorów marki Theesla Green. To, co wyróżnia oferowane przez nas filtry to przede wszystkim specjalny sposób zaprojektowania - wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby uzyskać największą powierzchnię filtracji wraz z największą pojemnością pyłową. Ilość plis dokładnie dobrana jest do zastosowanego prefiltra, którego zadaniem jest zatrzymanie większych cząsteczek. Doskonały dobór systemu sprawia, że każdy z nas będzie mógł cieszyć się swoim filtrem o wiele dłużej!

 

Jakie są zalety zastosowania filtrów do rekuperatorów Theesla Green?

Wszystkie produkty w naszym sklepie cechują się dużą pojemnością plis, która zwiększa pojemność pyłową, a także obecnością dodatkowego klejenia, którego zadaniem jest utrzymanie plis w odpowiedniej odległości od siebie. Co więcej, dodatkowy wymienny prefiltr G3 wykonany z włókniny zwiększa żywotność filtrów. Produkty wyróżnia także czterokrotnie większa powierzchnia filtracyjna, a klasa filtracji M5 zatrzymująca 75% cząsteczek określana jest na poziomie PM10. Wszystkie filtry wykonane są z najwyższej jakości komponentów, które zapewniają sztywność i trwałość ich ramek. Obecność piankowej uszczelki zapewnia najwyższą szczelność zamontowanego w rekuperatorze filtra, a jego trwałe i wygodne uchwyty umożliwiają łatwą i szybką wymianę elementu. Aby dodatkowo ułatwić wymianę filtrów, zostały one wyposażone w czytelną strzałkę wskazującą na kierunek przepływu powietrza.

 

Filtry do rekuperatorów Theesla Green - nasza oferta

Największą popularnością w naszej ofercie cieszą się filtr powietrza CleanPad oraz CleanPad Pure. Zapewniają one automatyczną kontrolę rzeczywistego zabrudzenia filtra. Wszystko po to, aby koszty filtracji zostały zmniejszone do minimum. Zastosowany w urządzeniach system AirPack Home automatycznie kontroluje rzeczywiste zabrudzenie filtrów oraz informuje nas o konieczności wymiany wkładu dokładnie wtedy, gdy jego pojemność pyłowa całkowicie zostanie wykorzystana. Dzięki temu nie będziemy musieli wymieniać filtra co jakiś konkretny wyznaczony czas, a dopiero kiedy jego żywotność dobiegnie końca. 

 

 

To, co wyróżnia CleanPad Pure od CelanPad to o 60% zwiększona pojemność pyłowa, dzięki czemu filtry są jeszcze bardziej wydajne. Co więcej, zastosowany jest tutaj prefiltr, który zatrzymuje większe cząstki oraz skutecznie przedłuża czas użytkowania filtra.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl