Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Rekuperatory są kluczowymi urządzeniami w każdej instalacji wentylacyjnej w budynkach mieszkalnych, komercyjnych, a także instytucjach publicznych. Nowoczesne centrale wentylacyjne pozwalają na uzyskanie maksymalnej możliwej wydajności odzysku ciepła w procesie wentylacji, a jednocześnie dzięki swojej cichej pracy nie zakłócają spokoju. Oferujemy wysokiej klasy, profesjonalne rekuperatory jednego z wiodących producentów na rynku, firmy Thessla Green.

Rekuperatory Thessla Green AirPack w przełomowej technologii.
Urządzenia serii AirPack dają możliwość bardzo skutecznego wykorzystywania w procesie wentylacji ciepła odzyskanego z powietrza odprowadzanego z budynku. Ciepło jest odzyskiwane nawet w ponad 90 %, co pozwala zmniejszyć zbyt wysokie koszty eksploatacji systemu wentylacyjnego i jest rozwiązaniem energooszczędnym, a co za tym idzie przyjaznym wobec środowiska naturalnego. Wysoka wydajność urządzeń nie musi oznaczać ich dużych rozmiarów. Relatywnie niewielkie gabaryty i kompaktowy układ umożliwiają montaż rekuperatorów także w miejscach o ograniczonej przestrzeni pozwalającej na ich umieszczenie. Ponadto, inteligentne urządzenia serii AirPack Home pozwalają dostosować plan pracy do pory roku oraz dnia. W okresach letnich upałów mogą wieczorami skutecznie obniżać temperaturę budynku dzięki pełnemu wykorzystaniu naturalnego chłodu powietrza zewnętrznego, a wmontowany system CF daje dokładną kontrolę nad rzeczywistymi przepływami powietrza nawiewanego i wywiewanego za pośrednictwem instalacji.

Rekuperatory Thessla Green AirPack wyróżnia na rynku wykorzystanie przełomowej technologii, innej niż w pozostałych urządzeniach tego typu. W trakcie pracy każde urządzenie dokonuje pomiarów przepływów powietrza i porównuje je z wartością żądaną. Przy wszelkich odchyleniach sam automatycznie dostosowuje prędkość obrotową zainstalowanych wentylatorów, zapewniając odpowiedni przepływ powietrza oraz zbilansowanie wentylacji. Do tego urządzenia są wyposażone w sterowniki GT mogące współpracować nawet z kilkoma panelami sterowania jednocześnie.

Ciche rekuperatory Thessla Green: W urządzeniach zastosowano najnowocześniejsze technologie InFlow oraz Thermacoustic, zapewniające skuteczne obniżenie poziomu ich głośności nawet o połowę w skali logarytmicznej w stosunku do tradycyjnych modeli central wentylacyjnych. Użycie wodoodpornej pianki, która daje ochronę akustyczną, ale także izolacyjną i termiczną, pozwala połączyć zachowanie odpowiedniej temperatury urządzenia z jego akustyczną przyjaznością. W efekcie końcowym rekuperatory mogą w czasie swojej pracy emitować dźwięk o natężeniu nawet o kilkanaście decybeli niższym od konkurencyjnych urządzeń z tej samej klasy. Dzięki minimalizowaniu hałasu już w momencie jego powstawania zapewnia to znacznie większy komfort i spokój pobytu w budynkach mieszkalnych, a także pracy w przestrzeniach komercyjnych.
Urządzenia wentylacyjne z montażem

W naszej ofercie mamy także rekuperatory linii AirPack Home do przestrzeni mieszkalnych wraz z montażem w budynku. Urządzenia są instalowane na miejscu w promieniu do 100 kilometrów od Pruszcza Gdańskiego (w przypadku większej odległości do indywidualnego ustalenia). Pełna obsługa obejmuje podłączenie rekuperatora do istniejącej już instalacji oraz przeprowadzenie pełnego testu jej wydajności wraz z pomiarami przy użyciu atestowanego anenometru oraz regulacją układu, z której sporządza się protokół. Termin instalacji jest każdorazowo indywidualnie ustalany z klientem i dopasowywany do jego potrzeb. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl