Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Bałamątek

Jako zakład wentylacyjny mamy pokaźne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej dziedzinie bardzo długo. W naszej ofercie znajdziecie wyroby wyróżniające się wysoką wytrzymałością, jak i niskim cennikiem. U nas zdobędziesz produkty, które pochodzą od docenianych firm w obszarze wentylacji.

Projekty

wszelki projekt zrobiony dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyliczeniem i planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o przepisy z innych krajów. Dodatkowo na życzenie klienta inżynier może skierować za pośrednictwem kuriera plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim twórca zasiądzie do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do pokojów. Jeśli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że bazowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest odbierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z budynków. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Przy pomocy najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszej firmie rozwiązania wysokiej klasy, które posiadają certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie elementy niezbędne, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych kupujących gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Wyszukiwanie dostarczyciela wskazanego wyposażenia do budowy prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całe urządzenia, ale również ich poszczególne części. Wobec tego wybranie elementów albo kupno pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku dzisiejszego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziecie oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do dezynfekcji wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić niezbędne akcesoria między innymi komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest skomplikowanym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego przewodnim zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i kalkulacji kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to korzystna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Bałamątek i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl