Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Białachowo

Jako sklep wentylacyjny mamy okazałe doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej specjalizacji nie od wczoraj. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo produkty cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i niskim cennikiem. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych wytwórców w dziedzinie wentylacji.

Projekty

wszelki projekt dokonany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz ze spisem oraz podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o przepisy z innych krajów. Co więcej, na żądanie klienta twórca dostarczy za pośrednictwem kuriera plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, żeby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim twórca rozpocznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich bardzo często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie zezwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeśli chodzi o formę działania rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Dzięki użyciu nowoczesnych filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym zakładzie urządzenia wysokiej jakości, posiadające certyfikację będące oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do biurowców, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie produkty potrzebne do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym klientom gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju wentylacji. Wyszukiwanie dostarczyciela koniecznego wyposażenia do zamontowania efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko gotowe urządzenia, ale również ich oddzielne składowe. Z tego powodu dobranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku nowoczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet trudnym warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do odkażania pomieszczeń. Oferujemy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić potrzebne dodatki między innymi zestawy kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest zaawansowaną czynnością przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego zasadniczą rolą jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i kosztorysu po produkty aż do montażu przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Białachowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl