Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Borzestowo

Jako zakład wentylacyjny mamy duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej profesji od dawna. W naszym asortymencie znajdują się wyroby charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, jak i niskim cennikiem. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w branży.

Projekty

Każdorazowy projekt utworzony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z zestawieniem i wyceną przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Co więcej, na żądanie klienta inżynier może skierować za pośrednictwem poczty plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim inżynier zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Taka metoda zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o szablon działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że podstawowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest zabierać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pokojów. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również duże możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Z wykorzystaniem najnowszej generacji filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferowane w naszym sklepie konstrukcje, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację, które są potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków prywatnych, ale również do biurowców, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie produkty potrzebne do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym klientom oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju sprzętu. Szukanie zaopatrzeniowca niezbędnego akcesorium do założenia prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich oddzielne składowe. Dzięki temu dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku dzisiejszego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do dezynfekcji wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić niezbędne akcesoria jak zestawy kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest wielowarstwową metodą przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego przewodnią rolą jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to bardzo dobra oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Borzestowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl