Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Brodnica Dolna

Jako sklep wentylacyjny mamy wielkie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej profesji nie od wczoraj. W naszej ofercie znajdziecie wyroby wyróżniające się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjną ceną. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży producentów.

Projekty

Każdy plan sporządzony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z zestawieniem oraz kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Ponadto na prośbę klienta projektant może przekazać za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy projektodawcy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o strukturę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest odbierać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pokoju. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozpraszane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Dzięki wykorzystaniu najnowszej generacji filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszej firmie mechanizmy, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty, które są gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych kupujących oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwania dostawcy potrzebnego akcesorium do budowy prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich oddzielne składowe. Z racji tego dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku aktualnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są konstrukcjami wysokiej jakości i będą w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji wnętrz. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy zaoferować pożyteczne wyposażenie jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest wielowarstwową czynnością przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego przewodnim zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kosztorysu po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to bardzo dobra opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Brodnica Dolna i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl