Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Bukowa Góra

Nasz sklep wentylacyjny ma wysokie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej profesji bardzo długo. W naszym asortymencie znajdziecie wyroby odznaczające się wysoką klasą, jak i niskim cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, które pochodzą od docenianych w branży firm.

Projekty

Każdy projekt utworzony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz ze spisem i planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Ponadto na życzenie klienta twórca zda za pośrednictwem firmy kurierskiej plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim inżynier zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż podstawowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Taka metoda pozwoli na kontrolę powietrza, które trafia do pokojów. Jeśli chodzi o wzorzec działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że głównym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Przy pomocy nowatorskich filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym zakładzie rozwiązania, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikację będące gwarancją ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie elementy niezbędne do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym kupującym oferujemy pełną obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju sprzętu. Poszukiwania dystrybutora wskazanego wyposażenia do instalacji wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale też ich poszczególne części. Z tej przyczyny dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku współczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej jakości, które podołają nawet ciężkim warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do sterylizacji pomieszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy zaoferować potrzebne dodatki jak kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest skomplikowanym sposobem przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego zasadniczą rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kosztorysu po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to bardzo dobra oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Bukowa Góra i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl