Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Buszkowy

Jako sklep wentylacyjny mamy ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej branży od dawna. W naszej ofercie znajdują się produkty odznaczające się wysoką jakością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zakupić można u nas produkty

Projekty

Każdorazowy projekt zrobiony dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem i kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Ponadto na prośbę klienta twórca może dostarczyć za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy projektanta ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także spore możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Dzięki wykorzystaniu nowatorskich filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferowane w naszej firmie mechanizmy, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty będące oznaką ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić należyty poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych kupujących gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Wyszukiwanie dystrybutora wskazanego sprzętu do zamontowania niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich poszczególne składowe. Dzięki temu wybranie elementów albo kupno pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku modernistycznego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej jakości, które podołają nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do oczyszczania wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić pożyteczne akcesoria jak komplety kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest złożonym sposobem przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego bazowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i ocenie kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to korzystna oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Buszkowy i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl