Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Bytów

Nasz sklep wentylacyjny ma wysokie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej specjalności bardzo długo. W naszym sklepie znajdziecie wyroby wyróżniające się wysoką jakością, jak i niskim cennikiem. U nas zdobędziesz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w sektorze wentylacji.

Projekty

wszelki zarys zrobiony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem i kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o normy z innych krajów. Ponadto na żądanie klienta twórca może dostarczyć za pośrednictwem poczty plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim projektant rozpocznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o schemat działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że bazowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Z wykorzystaniem innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym zakładzie mechanizmy, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do budynków prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym klientom gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju sprzętu. Szukanie dystrybutora wskazanego akcesorium do budowy efektywnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale również ich oddzielne części. Dlatego dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku współczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są konstrukcjami wysokiej jakości, które podołają nawet trudnym warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do odkażania wnętrz. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy zaoferować pożyteczne dodatki między innymi zestawy kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest zaawansowaną metodą przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego bazową rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie zaopatrzycie się w wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko w jednym miejscu. Od schematu i ocenie kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Bytów i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl