Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Choczewo

Jako zakład wentylacyjny mamy wielkie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej dziedzinie nie od wczoraj. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wyroby wyróżniające się wysoką jakością, jak i niskim cennikiem. Nabyć można u nas produkty

Projekty

Każdorazowy projekt zrobiony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem oraz kalkulacją przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. Co ważniejsze na żądanie klienta projektant może skierować za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy twórcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także duże możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym zakładzie urządzenia, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty będące oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym kupującym oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Wyszukiwanie dostawcy niezbędnego akcesorium do zamontowania niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko pełne urządzenia, ale też ich różne składowe. Wobec tego dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku modernistycznego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej klasy i będą mogły podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać według indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do dezynfekcji pokoi. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy zaoferować pożyteczne dodatki jak kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest skomplikowanym sposobem przetwarzania powietrza w pokojach, którego przewodnią rolą jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Już od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko łatwo i szybko. Od schematu i kosztorysu po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Choczewo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl