Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Chrztowo

Nasz sklep wentylacyjny ma wysokie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej profesji od dawna. W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty cechujące się wysoką jakością, jak i atrakcyjną ceną. U nas zdobędziesz produkty, które pochodzą od docenianych przedsiębiorców w dziedzinie wentylacji.

Projekty

Każdy projekt sporządzony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z zestawieniem oraz podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Ponadto na życzenie klienta twórca przekażę za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy inżyniera ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich bardzo często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o zarys działania tego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, ponieważ pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż głównym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest odbierać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pokoju. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym zakładzie urządzenia wysokiej klasy, które posiadają certyfikację będące potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie produkty niezbędne do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych interesantów gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Wyszukiwanie dostarczyciela wymaganego wyposażenia do instalacji wydajnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale też ich różne części. Dlatego dopasowanie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku dzisiejszego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania pomieszczeń. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić niezbędne dodatki jak komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest skomplikowanym sposobem przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego kluczowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie kupicie wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i ocenie kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najlepsza oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Chrztowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl