Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Chwarzno

Jako sklep wentylacyjny mamy wysokie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej branży bardzo długo. W naszym sklepie odnajdziecie wyroby odznaczające się wysoką jakością, jak i niską ceną. Kupić można u nas produkty

Projekty

wszelki projekt zrobiony dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyliczeniem oraz planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Ponadto na żądanie klienta projektodawca dostarczy za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby przed zabraniem się do pracy inżyniera ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o zarys działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że głównym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeśli chodzi o formę działania rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ głównym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie wyciągać energię cieplną z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pokoju. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również duże możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Przy pomocy nowatorskich filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym sklepie rozwiązania wysokiej klasy, które posiadają certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych kupujących gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwanie dostarczyciela niezbędnego sprzętu do instalacji niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich różne składowe. W związku z tym wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku współczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie mogła podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do oczyszczania pomieszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić niezbędne akcesoria jak kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest skomplikowanym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego kluczową rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i ocenie kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to korzystna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Chwarzno i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl