Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Czeczewo

Nasz zakład wentylacyjny ma solidne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej specjalności od dłuższego czasu. W naszej ofercie znajdują się produkty odznaczające się wysoką klasą, jak i atrakcyjną ceną. U nas kupisz produkty, które pochodzą od docenianych firm w branży.

Projekty

Każdorazowy plan wykonany dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz ze spisem oraz bilansem przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o przepisy z innych krajów. Dodatkowo na prośbę klienta twórca może doręczyć za pośrednictwem kuriera plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby przed zaczęciem pracy projektanta ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o wzór działania tego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, dlatego że najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Taka metoda zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o schemat działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z budynków. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielonych od siebie tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Przy pomocy najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym sklepie mechanizmy wysokiej klasy, posiadające certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym interesantom gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Szukanie dostawcy potrzebnego osprzętu do założenia wydajnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich oddzielne składowe. Dzięki temu dopasowanie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku aktualnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest konstrukcją wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji pomieszczeń. Oferujemy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy zaoferować niezbędne akcesorium jak zestawy kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest skomplikowanym procesem przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego głównym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i kosztorysu po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Czeczewo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl