Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Człuchów

Nasz zakład wentylacyjny ma solidne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej domenie od dłuższego czasu. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo wyroby cechujące się wysoką jakością, jak i niską ceną. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, które pochodzą od docenianych w branży producentów.

Projekty

Każdy zarys zrobiony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z listą i bilansem przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Ponadto na prośbę klienta twórca skieruję za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim projektodawca zabierze się do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich bardzo często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że podstawowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Tym samym lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o strukturę działania tegoż rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pokoju. Wyciąga on powietrze za jednym razem w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielonych od siebie tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą najnowszej generacji filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym zakładzie urządzenia, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty będące oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie produkty niezbędne, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym interesantom gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca wymaganego osprzętu do instalacji niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale również ich poszczególne części. Wobec tego wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku nowego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są konstrukcjami wysokiej jakości i będą w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji pokoi. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy polecić niezbędne akcesorium między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest skomplikowanym sposobem przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego głównym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najkorzystniejsza opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Człuchów i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl