Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Czołpino

Nasz sklep wentylacyjny ma duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej specjalizacji nie od wczoraj. W naszym sklepie znajdują się produkty cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i niskim cennikiem. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych firm w branży.

Projekty

wszelki zarys dokonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem i planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Co ważniejsze na żądanie klienta twórca może doręczyć za pośrednictwem kuriera projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy inżyniera ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o zarys działania takiego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, dlatego że najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda pozwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ bazowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest odbierać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z budynku. Wyciąga on powietrze za jednym razem w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą nowoczesnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym sklepie konstrukcje wysokiej jakości, posiadające certyfikację będące oznaką ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić poprawny poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych konsumentów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Szukanie zaopatrzeniowca potrzebnego sprzętu do budowy prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale również ich różne części. Dzięki temu wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku nowoczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej jakości, które podołają nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekowania pokoi. W ofercie posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy polecić potrzebne akcesorium między innymi komplety kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest skomplikowanym sposobem przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego główną rolą jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i wyceny po produkty aż do montażu przez naszych fachowców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Czołpino i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl